Dobrý den 27.11 jsem byl na urologické ambulanci z bolesti varlete byl jsem vyšetřen z obj. Varle v

2 Počet odpovědí:
Dobrý den
27.11 jsem byl na urologické ambulanci z bolesti varlete byl jsem vyšetřen z obj. Varle vpravo značně tuhé nadvarle, palpačně velmi citlivé, scrotum lehce zarudlé
sono: varle vpravo normoechogenní, nadvarle velice prosákle s hydrokélou

dnes 1.12 už to tolík ani nebolí ale vadí mi ta velikost varlete
je vůbec nějaká šance že se to varle zmenší a změkne do původního stavu ???

a hydrokéla ?? chápu ly správně jedna se o tekutinu v šourku (tu já tam nemám) nebo ve varleti v obale (jak zjistit doma že ji tam mám v tom obale)
pokud něco takového mám i já je šance že se ta tekutina střeba nebo musím nutně postoupit operací
docela mám ztoho strach především nesnesu někde ležet několik dní a čumět do stropu a nic víc nedělat něco málo jsem si o tom zjistil například pacient dostane močový katetr a nějaký dren mám strach z dalších bolesti atd. přeci jen jsem ještě klučina
Dobrý den, podle vašeho popisu se jedná o zánět a tak musíte být trpělivý a počkat až léčba zabere, pak vás znovu vyšetří a domluvíte se na dalším postupu, Friedová