Chtěla jsem se zeptat zda bych mohla u vás podstoupit rekonstrukci prsou jedno mám a druhé je po mastektomii . A zda by mohla být operace bez krevní transfúze? Děkuji za pochopení S pozdravem Jana

velice se omlouváme, ale tyto služby v současné době neposkytujeme. Zkuste se obrátit na některou z plastických klinik.

Dobry den rekonstrukce prsou je mozna. Je potreba osobni konzultace ve FN Brno na Klinice Popalenin a Plasticke chirurgie.
Mudr. Petr Sin
Dobrý den paní Jano, rekonstrukce prsou provádí v největším množství Klinika plastické a estetické chirurgie u sv. Anny v Brně. Najde tam kompletní team, který se dané problematice věnuje a může Vám nabídnou veškeré typy rekonstrukcí. Aktuálně stran vytíženosti je nejvhodnější se domluvit na konzultaci Dr. Streit, nebo Dr. Kubek, oba jsou vstřícní a šikovní.

S pozdravem
Pokud chcete rekonstrukci prsu v plzeňském kraji obraťte se na odd.plast. chirurgie FN Plzeň.
Dobrý den, paní Jano,

je mi líto, ale na naší klinice tento zákrok neprovádíme. Bylo by vhodné se obrátit na pracoviště v rámci Fakultních nemocnic.

Přeji, ať zákrok dopadne dle Vašich očekávání a hlavně hodně zdravím

S pozdravem

MUDr. Peter Ondrejka
Dobrý den paní Jano,

tento výkon na našem pracovišti neprovádíme. V Brně provádí zákroky ve fakultních nemocnicích (Sv. Anna a Bohunice). S pozdravem za tým dr. Trupara,
Alena Truparová