Chtěla jsem se zeptat zda bych mohla u vás podstoupit rekonstrukci prsou jedno mám a druhé je po mas

6 Počet odpovědí:
Chtěla jsem se zeptat zda bych mohla u vás podstoupit rekonstrukci prsou jedno mám a druhé je po mastektomii . A zda by mohla být operace bez krevní transfúze? Děkuji za pochopení S pozdravem Jana
Dobrý den,

velice se omlouváme, ale tyto služby v současné době neposkytujeme. Zkuste se obrátit na některou z plastických klinik.