Bolesti v obl.kostrče.

1 Počet odpovědí:
Pane doktore,děkuji za poznámky a za to,že jste se ozval.Podle posledního obyčejného rtg,mám posunutou S1,L5-4 jsou taky v nějakém špatném postavení.Už jsem přímo vypsala podle nálezu mé problémy,takže si nepamatuji přesné popisování v latině.Má první operace byla v roce 1988,to mi pan primář Andrš tenkrát ustříhal či osekal srůsty v obl.beder.páteře.Už tehdy řekl,že jsem si vybrala tu nejhorší variantu,prý budu mít problémy až do smrti.
Ještě k ortoped.problémům.V roce 1993 mi pan doktor na ortop.ve FN Olomouc operoval příčně plochou nohu-levou.Kdybyste nohu viděl,tak se zasmějete!Ale dál.V roce 2012 Mně sužovala pravá noha také v oblasti klenby.Došlo k operaci,kterou mi provedl p.doktor Uvízl na fakultě.Následně nato jsem byla u pedologa,dal mi vložky,změřil šlapy,zátěž,atp.V té době jsem byla po operaci jen levého kolena.To bylo v roce 2012,opět operoval Mudr.Uvízl.Bylo vše v pořádku.Ovšem celou tuto dobu mě sužovaly velké bolesti v mých operovaných zádech.V roce 2014 mi provedli něco s nervovým kořenem,problém,kteý vězel v mrtvení nohy v levém lýtku zmizel,ale zmrtvěl mi celý nárt na levé noze,Bylo mi řečeno,že jsou to trvalé násedky.Jak to tady vylisuji,zapomínám se zmínit,že byly mezitím kapačky,rehabilitace v pasece,PRTy ve voj.nemocnici.
Ještě teď čtu vaši poznámku o výrustcích.tak ano,ty mám po celé mé páteři.
Dnešní problémy tkví ve velkých bolestech vlevo i vpravo v kostrči.Mám tam na ohmat velké hrboly.
Já vím,je otrava číst popisy po starší osobě.Věřte,že se snažím,neboť tyto mé problémy trvají téměř celý můj život.Ale porodila jsem tři zdravé děti,zždy jsem se snažila,abych nebyla na obtíž,nijak zvlášť nikoho neobtěžuji,ale nechci do smrti sedět v křesle s bolestmi,které jsou opravdu někdy i k nevydržení.
Prosím,nezlobte se na mně,přeji krásnou neděli.-Třeba zase odpovíte.
S pozudravem
Dobrý den.
Děkuji Vám za dotaz, který ale prosím směřujte do mého osobního webu.
V google si vyhledejte MUDr. Zbyněk Mlčoch web a v části Kontakty > Veřejná návštěvní kniha vložte text, kde Vám následně odpovím.
Přeji příjemný zbytek dne.