bolest páteře a ochrnutí při chůzi

1 Počet odpovědí:
dobrý den, trápí mě bolesti krční a bederní páteře, bederní je po ránu jakoby zatuhlá, byla jsem na CT a nález až na drobné výrůstky v pořádku, bohužel se přidalo takové chvilkové ochrnutí při chůzi, na chvíli mě to zastaví než můžu jít dál (jakoby projel proud od kyčle po koleno a koleno na chvíli vypoví službu), také mám slabé brnění až páleni rukou a nohou
začínám mít strach
Dobrý den, takhle jednoduše se na Váš dotaz nedá odpovědět. Stav určitě vyžaduje pečlivé podrobnější vyšetření, kromě páteře zvážit i možnost neuropatie či revmatického onemocnění, apod. Na základě podrobného rozboru Vašich potíží pak zvážit provedení dalších pomocných vyšetření (MR, EMG, laboratoř, revmat. a ortoped. konzilium) a zvážit další možnosti léčby a cílené rehabilitace. S pozdravem Milan Labonek.