Interní a diabetologická ambulance
Kuchařovická 11, Znojmo

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Umístění: Interní a diabetologická ambulance Jiný

Paní doktorka je Anděl v lidské pobobě.Je empatická,milá,profesionální a všem se snaží ze všech sil pomoci:-)Musím dodat, že má celý tým skvěle poskládaný.Moc děkujeme za Vaši profesionalitu a laskavost

Pani doktorka je velmi prijemna zenska, ma zajem o sveho pacienta, mohu jen doporucit, uz jsem u ni 21roku,a jineho takoveho doktora ci doktorku jsem nepoznala.

Více takových lékařů profesionální přístup,zájem a ochota není co dodat .

Velmi pečlivá, zodpovědná, dobrý odborník, dovede poradit a je sympatická

Paní doktorka je perfektní odborník a vynikající člověk.Léčí mně na diabet 12 let a neznám lepšího lékaře.

Paní Mudr.Holásková je perfektní,profesionální,milá a hodná.Byl jsem mile překvapen.

Skvela lekarka, prijemna, mila, lidsky pristup k pacientum. Vzdy dobre poradi.Vrele doporucuji. Kez by bylo takovych lekaru vice.

K paní doktorce Holáskové chodím asi patnáct let. Je velmi pečlivá, příjemná, má zájem o pacienta. Při jakémkoli podezření z jiné nemoci okamžitě zašle k jinému odborníkovi.Ráda si s ní povídám, má zájem o celkový stav pacinta a je velice důsledná. Všem ji mohu jen doporučit.

pani doktorka holaskova patri mezi skvele doktory mozna a zcela urcite je to nejlepsi diabetoloska v celem okoli

K paní doktorce chodím už víc jak deset let. Je velice zodpovědná, sleduje pečlivě stav pacienta a hlavně - má zájem komunikovat. Zajímá se o pocity pacienta a při jakémkoliv podezření na jinou nemoc okamžitě zašle na vyšetření. Lepho doktora jsem ještě nezažila.