Erbenova 383, Chrudim

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Děkuji paní doktorce za její profesionální přístup . moje čivava měla špatné zoubky ( dítě z množíren), paní doktorka ji musela zoubky vytrhat . Postupovala s velkou pečlivostí , u 2 kg pejska je vždy riziko, ale " obě" to zvládly na jedničku. Kladný vztah ke zvířeti je vidět ihned a zvířátka to poznají. ještě jednou moc děkuji.

Umístění: Ordinace Kastrace kočky

Chtěl bych se připojit k ostatní s doporučením paní MVDr. Mravíkové. Již před osmi lety nám kastrovala kočku a kocoura, kterých jsme se na chalupě ujali. Naposledy nám paní doktorka vyšla maximálně vstříc, co se termínu týče, když nám provedla kastraci u kotátka, kterého jsme ujali v létě, v termínu neděle 22. prosince 2019 před vánocemi !!! Nádherně provedený zákrok, prostě profesionální a přitom racionální a velmi empatický přístup, díky moc! Pavlíkovi Práčov

Umístění: Ordinace kastrace kočky

velmi dobrá zkušenost, velice příjemná paní doktorka, i naše bázlivá kočka byla v ordinaci v pohodě, výborná následná péče, přitom cenově dostupná

Umístění: Ordinace Celoživotní péče

V pátek 22.9.2017 paní doktorka velmi jemně a důstojně ukončila trápení naši vázně nemocné fenky Corrin. Chodili jsme k ní od štěňátka až do poslední chvíle a paní doktorce mohu jen poděkovat za její péči. Veterinář, který je na telefonu 7 dni v týdnu, prakticky kdykoliv k dispozici, je-li zvíře nemocné. V kritickou dobu jsme strávili v ordinaci i jeden celý vikend. Pokud bylo třeba, vždy nás odeslala ke specialistovi a spolu s nim byla na telefonu pro akutní potřebu. I v posledních dnech naši fenečky byla rodině oporou a dokázala nás připravit na to nejsmutnější. Nikdy ji nepřestanu byt vděčná a jejího přístupu si budu vážit. Soňa Soukupová

Ráda bych se také přidala s doporučením paní doktorky Mravíkové. Do její ordinace dojíždíme z Pardubic již třetím rokem. V Pardubicích jsme vyzkoušeli několik veterinárních klinik (hlavní ve Štrossovce, u Potůčka v Polabinách, ve Svítkově i na Dukle). Všude mi připadalo draho či odměřený přístup jak k člověku,tak i ke zvířeti. Nicméně, v Chrudimi u MVDr. Mravíkové je to přesně naopak. Perfektní zkušenost, kocoura nám zachránila (o víkendu, jinde by ho nejspíš utratili), a navíc se vždy snaží vyjít vstříc tak, aby to nestálo majlant. Rozhodně doporučuji.

Úžasná paní doktorka! Vždycky poradí, pomůže, ošetří... Tak jak se ona chová k pacientům (našim kočičkám), tak to bych si přála, aby takový přístup měli lidští lékaři k nám lidem! A co se týče negativního hodnocení pana M.Touška (viz níže) já osobně nemám problém s paní doktorkou - posílala jsem peníze i přes účet, když jsem neměla dostatek hotovosti. A milý pane, musíte počítat s tím, že na veterině se holt platí. Vím, že paní doktroka má mnoho dlužníků (tedy spoustu špatných zkušeností) a pokud vás neznala a viděla poprvé, těžko mohla věřit, že peníze posléze pošlete.. ale i tak se mi tomu těžko věří....

S paní doktorkou máme jen ty nejlepší zkušenosti.
Milý přístup a ochota. Výborné rady v průběhu zákroku pro uklidnění našeho pejska.
S pejskem pravidelně navštěvujeme ordinaci paní doktorky, která vždy ochotně komunikuje a poradí i během víkendových a svátečních dní. Pejsek podstoupil operaci k odstranění bulky na hlavičce, vše proběhlo v naprostém pořádku a ke spokojenosti nás i našeho pejska. Také jsme nechali pejskovi odstranit zubní kámen. Děkuji paní doktorce za obětavý a milý přístup. Všem mohu tuto veterinární kliniku opravdu doporučit.

Ne každý veterinář by v neděli (20.12.) do hodiny chystal psa na operaci. To, co pro nás paní doktorka udělala, jakou odvedla excelentní práci + pooperační péče naprosto dokonalá, to se nedá ničím zaplatit.
Pokud svého mazlíčka opravdu milujete, není tu široko daleko lepší člověk kterému ho svěřit. Její profesionalita, spolu s láskou a péčí, kterou tomu kterému svěřenci věnuje i dlouho po zákroku je úžasná!
A mějte si názor jakýkoliv, ale pokud bych mohla hodnotit, dávám z pěti hvězdiček deset.
Moc Vám děkuji!
Štípková (Badynka) :)

Milá a skvělá doktorka. Člověk z ní cítí její lásku ke zvířatům a ochotu. Pokaždé jsme byli u paní doktorky spokojeni.

Ještě jsem neviděla veterináře,který by bral zvířata do ruky s takovou láskou a staral se o ně tak pečlivě jako paní doktorka. Nemluvě o tom,jak přijela na pohotovost i v noci,když jsem jí volala. Doporučuji !