Miroslava Fischerová, alergolog Havlíčkův Brod

MUDr. Miroslava Fischerová

Uložit

Alergolog Více

24 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Dobrovského 2915, Havlíčkův Brod
Alergologická ambul. pro děti a dorost

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
P
Ověřeny pacient

Velmi vlídný přístup sester i lékařky s vysvětlením všech mých otázek. Do ordinace docházím již několik let a jsem spokojena.

S
Ověřeny pacient

Chtela jsem s pani doktorkou konzultovat akutni alergologicky problem meho 3 leteho ditete, byla velice arogantni, skoro nic mi nerekla a položila mi telefon !!

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

D
Ověřeny pacient

Přešla jsem po ne zcela dobrých zkušenostech od dr. Svobody a mohu jen doporučit. Vstřícný přístup i sestřiček, neodmítá ani alternativní medicínu, moc mi pomohla.

velmi dobrá komunikace

Pro nás nejlepší. Hodně nám pomohla, dcera měla špatnou imunitu, kterou nám častými antibiotiky zničila naše p. doktorka. Ihned nám udělala výtěr, pak krev na rozbor a měla jasno. A to bylo dcerce 10měs. Imunita se nám velice zlepšila a teď místo antibiotik bereme jen Zyrtec a dýchačku a najednou jsme zdraví. Paní doktorka je velice milá, sestřičky také, všechno pěkně běží bez velkého čekání. K dětem moc milé. Je málo takových.

S pani doktorkou jsemvelice spokojená.Doporučuji Hrochová

K paní doktorce jsem začala chodit se svými dcerami před 27 roky, kdy bývaly často nemocné, měly sníženou imunitu a ostatní dětské lékařky znaly jen penicilin. Vždy měla osobní přístup a snažila se jim všemožně pomoci různými metodami. Což se také podařilo a já jí jsem velmi vděčná za zdraví svých dětí.
Nelze si než přát, aby takových lékařů bylo více.

Skvělá paní doktorka ,díky ní jsem dnes naprosto bez potíží i když to vypadalo hodně zle ,thale paní doktorka mě z toho vysekala tak ,že již dnes nemusím používat žádné přípravky ani léky a zo to jí velmi vděčím.(Je považována za jednu z nejlepších aregoložek a imunoložek v ČR)

doporučuji,velmi zkušená,příjemná paní doktorka

P

Nedokáži posoudit profesní předpoklady paní doktorky, protože nejsem zdravotník. Jen moc dobře nechápu, proč mi pokaždé napíše do zprávy: hrdlo klidné, plíce čisté atp.,když se mě ani nedotkne...

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti