Adresa

J. K. Tyla 1568, Sokolov
Ordinace diabetologie

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR
Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní diabetologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

5

Obecné skóre
12 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení

Vše potvrzuji. Velmi vnímavý lékař, s nadprůměrným lidským přístupem k pacientovi, dokonale chápající problémy a životní situaci jedince. Skvělý diabetolog a odborník. Sám jsem pacientem. Sestřička je příjemná a někdy i přísná, při tom množství pacientů v čekárně se někdy není čemu divit. Oba jsou sehraný tým s vysokou profesionalitou.


Nejlepší doktor


Pan doktor je fajn, ráda bych si postěžovala na komisní sestřičku, kterou jsem zažila velice nepříjemnou a neochotnou. Konec konců není to jediná ordinace kde mají více pacientů a sesřtičky to mají dobře zorganizované a nečekáte tam 2 hodiny,škoda pane doktore vy nemáte chybu.


velice jsem spokojený


Ověřeny pacient

Kdyby každý lékař jednal s pacienty jako MUDr. Lindovský,nebylo by si nač stěžovat.
Na každého pacienta si udělá čas, vše s ním v klidu rozebere, poradí. Opravdu SUPER doktor. Jsou velmi milí oba i se sestřičkou. A že má stále plnou čekárnu ? Už to o něčem svědčí, nebere totiž lidi jak na běžícím páse.


L

Jeden z nejlepších lékařů mého života! Lidský přístup, velmi milé jednání, profesionál. Mám ho moc ráda a nedám na něj dopustit. Akorát se hódně dlouho čeká v čekárně než přijdete na řadu, což lidé špatně snáší. Já mu to ale za zlé nemám, protože ON za to prostě stojí!!!


I

S panem doktorem mam také ty nejlepši zkušenosti při péči o mou maminku .Kolikrát pomohl i po telefonu a byl velmi ochotný a poradil vždy profesionalně


Alena

O mého manžela se pan doktor stará několik let. Je v. Je chápacící a citlivý.


skvělý diabetolog


Z mého pohledu velmi dobrý lékař, zajímá se o novinky, svým osobním přístupem k pacientům je jedinečný. Člověk si u něj nepřipadá jako věc, ale jako člověk. Naší rodině velmi pomohl.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti