Miroslav Jiránek, kardiolog Litoměřice

MUDr. Miroslav Jiránek

Kardiolog Více

8 názorů

Uložit

Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

Žitenická 18, Litoměřice
Dětská kardiologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory

5

Obecné skóre
8 názorů

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu názoru pacienta. Další informace.
A
Ověřeny pacient

Pana doktora doporučuji, díky němu jsme přišli u syna na plicní chlamydie. Je velmi pečlivý a příjemný.


Pana doktora vřele doporučuji. Chodila jsem k němu já jako dítě asi až do 19-ti let a teď k němu chodím už skoro 4 roky s dcerou. Nikdy mi ještě žádný doktor takhle krásně nic nevysvětlil. Krásně mi popsal jakou přesně vadu dcera má a dokonce mi to i kreslil. A k dětem má taky skvělý přístup


I já byla spokojená s panem doktorem 18 let,kdy léčil syna na srdeční šelest.Pak přišly problémy v podobě brnění levé paže,silného bušení srdce a špatné dýchání.Pan doktor to okomentoval slovy že je syn v pubertě,vyrostl,prostě hormony.Na den kdy mi syn zkolaboval nikdy nezapomenu.A verdikt kardiologa v Úl?
Vrozená kombinovaná vada aorty,viditelná při ultrazvukovém vyšetřeni!!!!!
Nyní je syn sledován a čeká ho výměna chlopně.Bohužel pan doktor Jiránek nedokázal po tolika letech léčby a sono vyšetřeních,určit správnou diagnozu.Nemohu tedy ani omylem doporučit.Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


M

Mám od dětství zjištěnou srdeční vadu a u p.Jiránka jsem zůstala i v dospělosti (31 let) a neměnila bych. Je velmi příjemný a lidský, dokáže uklidnit a je pečlivý. Všem vřele doporučuji!!! Sestřička také velice příjemná.


L
Ověřeny pacient

Pana doktora všem velmi doporučuji.Je to nejlepší kardiolog a člověk na svém místě.Chodim k němu devět let s dcerou a je moc příjemný a důsledny.Má velmi dobré jednání.Je to jednička.


V
Ověřeny pacient

Pan doktor Jiránek je úžasný - profesionál s lidským přístupem k dětem i k vyplašeným rodičům. Jednou jsem u něho byla akutně s dcerou - byl v civilu, v sesterně kufry... Kdyby nám sestra neřekla, že už musí odjet na kongres do Londýna, na jeho chování bychom to vůbec nepoznali - tvářil se, jakoby od rána "čekal jen na nás". Moc milý člověk a velký profík.


N

Ja k panu doktorovi chodím už řadu let a nemůžu si na něj nijak stěžovat je to moc dobrý doktor kterého mohu jen a jen doporučit.


V

Pana doktora Jiránka všem vřele doporučuji. Chodím k němu se synem už čtrnáct let - je to velký profesionál, ať už chováním nebo odborností. Stejné reference mám i od svých známých.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti