Piaristická kolej, Masarykovo náměstí 2, Benešov

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Psychoterapie • 600 Kč

Párová, rodinná psychoterapie • Od 800 Kč

Rozvodové a porozvodové poradenství • 600 Kč

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

600 Kč

Od 800 Kč

600 Kč

Mirka Flemrová

Pracuji s lidmi, kteří se dostali do složité životní situace a chtějí nebo potřebují ve svém životě něco změnit, i když zatím nevědí přesně co.
...

Léčené nemoci

• Krize vztahu + rozvod
  • Nádorová onemocnění + jiná závažná onemocnění
  • Domácí a sexuální násilí
Zobrazit všechny léčené nemoci

• psychoterapie

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili Mgr. Mirka Flemrová? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

2 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den
Manžel ( 40 ) byl poprvé v lázních a byl nevěrný s mladší ( 30 ) a já jsem přišla po 20. letech na dopisy plné lásky a sexu.Z dopisů je zřejmé že vztah trval nejméně 2 roky i po lázních.Myslím si že jsem se to neměla nikdy dozvědět.Nyní mu je 60. let, mě je 56. let a já jsem mu byla po celou dobu věrná a věřila jsem mu.Jsme spolu 37. let v manželství a nikdy žádná krize mezi námi nebyla, máme 2 syny.Nedokážu mu odpustit a s touto situací se vyrovnat.Strašně moc mě to zasáhlo.Prosím Vás o radu.Děkuji Nashledanou

Dobrý den, z vašeho dotazu usuzuji, že toužíte spíše po pokračování manželství a práci se sebou, abyste situaci zvládla. Doporučila bych vám vyhledat terapeuta, který vám pomůže nalézt cestu a třeba i najít sílu pro odpuštění. Přeji vám mnoho štěstí. Mirka Flemrová

Mgr. Mirka Flemrová

Otázka k tématu psychoterapie

Hledám terapeuta se zkušenostmi a dobrými výsledky s tématem perfekcionismu a neúměrně vysokým nárokům na sebe a rodinu, sklony k negativní reakci na náhlou změnu a v tomto světle viděný přístup k výchově dvou dětí (6 a 9 let).

Dobrý den, ráda bych ocenila vaši snahu hledat pomoc pro sebe a tím (pravděpodobně) také pro vaše děti. Možná už z vašeho dotazu cítím jak moc je to vás důležité mít "terapeuta s dobrými výsledky".... nevím jestli splňuji váš požadavek, ale s klientkami, které řeší podobná témata pracuji často...a ráda. Budete-li mít chuť, můžeme se sejít. Přeji vám hodně sil a trpělivosti. Mirka Flemrová

Mgr. Mirka Flemrová