Světlogorská 2764, Tábor
Ordinace funkční diagnostiky

Zobrazit ostatní diagnostiků v okolí

U pana "doktora" jsem byla před 6 lety s dýchacími obtížemi, pan doktor ze mě udělal simulanta, velmi mě ponížil a poslal domů. Po dalším týdnu probděných nocích, kdy jsem se budila v 5 hodin ráno, protože jsem nemohla dýchat.... mě rodiče vzali do táborské nemocnice na plicní oddělení, paní doktorka zde byla moc milá, natočila mi spirometrii (stejně jako Budil, ale ten k tomu nic neřekl) a okamžitě poslala k MUDr. Kaslovi, tehdy ještě sídlícímu v nemocnici - nemohl uvěřit, že jsem byla ponechána bez medikace - bylo mi konstatováno, že jsem těžký astmatik, který má pouze poloviční kapacitu plic. K manželům Budilovým jsem jezdila od malička na alergologii - měla jsem stále rýmu, záněty spojivek a další klasické alergické symptomy - nikdo je nikdy neřešil. Alergie a těžké astma je klasický příznak hypochondrie, že pane doktore? Nejvtipnější bylo, když mě pak po 3 měsících pozval na kontrolu... to mě pobavilo. Nešla bych tam už ani za nic.... ani kdyby to byl poslední doktor na světě!

jak poznám, že si sem nepíše sám pan doktor aby si udělal dobrou reklamu?

Pan doktor je velmi vstřícný a hlavně svému oboru velmi dobře rozumí.

Pan doktor je velmi sympatický a svému oboru nepochybně rozumí. Mám s ním nejlepší zkušenosti.

Ještě jako čerstvý středoškolák jsem k panu doktorovi jezdil na zátěžové testy kvůli vysokému krevnímu tlaku. Vždy se mile usmíval, občas zažertoval a své profesi dokonale rozuměl. Do ordinace se mnou vždy ochotně pozval i doprovod, poradil, popovídal si o problémech a přidal pár dobrých rad. Sestřička byla také na jedničku.