Poštovní 2060, Varnsdorf
poliklinika Varnsdorf

Všeobecná zdravotní pojišťovna + 1 Více

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Názory

Umístění: poliklinika Varnsdorf Jiný

Doporučuji - profesionalita, lidsky přístup a prostě dobrý lékař a člověk na svém místě. A myslím, že stejný názor budou sdílet i další pacienti... .

Umístění: poliklinika Varnsdorf

Velice ráda zde pana doktora doporučím. Výborný lékař, který Vás velice rád a ochotně vyšetří. Musím pochválit i sestřičku, která je úplně stejně ochotná, příjemná a milá. Kéž by to tak bylo všude. V poslední době se totiž spíš setkávám s lékaři, kteří nemají moc času, a pak je to i znát na přístupu k pacientům. Tak že ještě jednou, pokud hledáte odborníka na plíce - určitě pan Mudr. Milan Sklenář s jeho sestřičkou. Ode mě mají velkou 1 s hvězdičkou. Ivča

Je to lékař na svém místě :-) umí naslouchat je pozorný, chování k pacientům vynikající.Mám k lékaři důvěru a to již léta.A nesmíme opomenout pracovitost a vstřícnost sestřičky klobouk dolů a to oběma.Děkuji za vše Jana Jünglingová

Velmi dobrý, ochotný, příjemné vystupování, i když musí sdělit nepříjemnou zprávu, tak to podává velmi dobře.

Ve svem oboru je skvely a hlavne se velmi dobře chova k pacientum a k pribuznym.

Velmi dobrý lékař s vynikajícím přístupem k pacientům.Takoví by měli být všichni doktoři.DOPORUČUJI PANA DOKTORA VŠEM!!!

Vynikající odborník,velmi přívětivý a vstřícný.Jen kdyby jich bylo více!

Musím pouze souhlasit s tím, co už zde bylo napsáno. Odborník s lidským přístupem
k pacientům, kterého vřele doporučuji.

Zodpovědný a odborně zdatný - to říkám jako odborník

Take opravdu doporucuji tohoto bezvadneho lekare. Ve svem oboru je skvely a umi se chovat,jak k pacientum,tak k pribuznym. Doporucuji...