Rehabilitační a lázeňské sanatorium
Divišovo náměstí 10, Znojmo

Zobrazit ostatní profily fyzioterapeutů v okolí

Umístění: Rehabilitační a lázeňské sanatorium Jiný

srdečně děkuji za účinnou pomoc při odblokování krční páteře.....nemohla jsem delší dobu /měsíců/ usínat v leže na zádech, protože jsem stále cítila nepříjemné pnutí a spasmy, po uvolnění blokády již lze a je to úžasné.....to vše zjištěno bez rtg a pouze pohmatem.......

Dekuji primari Podlipnemu za vyleceni mych potizi-leta jsem trpela bolestmi v krizi a nohach,ted po akupunkture a napraveni jsem jiz cely rok bez potizi.Dekuji-Dokulilova.

Mám obrovskou radost-pan doktor Podlipný mi zcela vyléčil 15 let trvající těžké migreny akupunkturou a napravením krční páteře.Prodělala jsem během těch patnácti let desítky vyšetření u různých specialistů,brala jsem množství různých léků-vše bylo bez efektu.Moc a moc děkuji! Brzkovská

Dekuji panu primari Podlipnemu za uspesnou lecbu me dcery,kterou mnoho let trapila migrena a kterou bezuspesne lecilo mnoho lekaru v nemocnici ve Znojme a ve fakultni nemocnici v Brne.Po napraveni zablokovanych obratlu krcni patere a po aplikaci akupunktury je dcera jiz pul roku zcela bez obtizi.Dekuji panu primari za ochotu,vstricnost,obetavost a znalosti.
Vecerova

Děkuji panu primáři Podlipnému za odbornost a lidský přístup.Jen díky jemu stále ještě chodím a nejsem závislá na cizích lidech.Děkuji také všem sestřičkám v Sanatoriu i všem recepčním-jsou pozorné a milé.
Doporučuji je všem!
Smetanová

Jsem pacientkou pana primare jiz l5 let a nemohu si ho vynachvalit.Je pozorny,vstricny,obetavy-na me i na ostatni pacienty,kteri se leci v Sanatoriu.Cele se nam venuje,nikdy nas neodmitl ani na nas nebyl neprijemny.Me i celou moji rodinu leci k nasi uplne spokojenosti,nesoustreduje se jen na akutni problem,ale vysetruje a leci nas celkove,komplexne-me,manzela i obe nase deti.Je videt,ze neustale studuje a vzdelava se k nasemu prospechu.Atmosfera v Sanatoriu je uplne jina a lepsi nez v ostatnich zdravotnickych zarizenich,ktere znam,zvlaste oproti rehabilitaci ve Stare i Nove nemocnici ve Znojme,kde jsem se bohuzel take lecila.Doporucuji Sanatorium s celym kolektivem a zvlaste pana primare vsem pacientum.
Prochazkova

Lidský přístup,kvalitní lékař -odborník,prostě nej...

V současné době jsem na léčebné kůře, která ještě není u konce, ale musím ocenit přátelský přístup sester a rehabilitačních pracovnic a vstřícné paní recepční. Ve Znojemské nemocnici jsem čekal s akutními bolestmi zad cca měsíc a půl než mě vzali na rehabilitace, u pana Podlipného jsem se ve čtvrtek domluvil po telefonu a v pondělí jsem již nastoupil na proceduru. Mimo to mi napsali i reflexní masáže placené pojišťovnou (v nemocnici ani nenabídli)

Dlouhodobě se léčím u pana primáře Podlipného se zády-děkuji mu touto cestou za krásný přístup a ochotu,za odborné znalosti a úspěchy v léčbě mé i mých známých-Široká.

Fakt dobrej!-doporučuji. Erik