MVDr. Michaela Švaříčková

Veterinář Více

Luka nad Jihlavou 1 adresa

Osvobození 142, Luka nad Jihlavou

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Tímto chci poděkovat MVDr. Švaříčkové záchranu a léčbu naší fenky. Její ochota, vstřícnost, empatie, odbornost a lidskost z paní doktorky dělá profesionálku na svém místě. Nesmírně si vážím a vysoce si cením ochoty pomáhat ve večerních hodinách i o víkendech v urgentních případech. Měla jsem možnost setkání s vícero veterináři, ale po poznání paní doktorky a jejího týmu bych již nikdy neměnila - jsou prostě nejlepší z nejlepších :-) :)

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka, nám očkovala 2 měsíční štěně, vážící něco málo přes kilo. Ihned po odchodu z ordinace, měla naše fenečka velkou alergickou reakci -zvracení, průjem, svědění. Ihned jsme se do ordinace vrátili. Paní doktorka nám dala na doma homeopatika, že je máme podávat a za chvilku bude vše v pořádku. No samozřejmě se nic nezlepšilo, naopak to bylo čím dál tím horší! Naše fenečka neustále zvracela, když jsme ji podali homeopatika podle rad paní doktorky, okamžitě je vyzvracela, neudržela v sobě ani čistou vodu. Potom už o sobě ani nevěděla, nevnímala nás...jen se klepala v koutě a tekla jí pěna od pusinky. Volali jsme tedy znovu paní doktorce, že se nám to opravdu nelíbí. Paní doktorka nám telefon ani nezvedla, pouze poslala sms že je v divadle a že máme dál podávat homeopatika. Vyhledali jsme tedy pomoc jinde, jelikož už bylo pozdě večer museli jsme si připlatit, že za námi vyjel pan veterinář mimo jeho pracovní dobu. Ale naštěstí nám pejska zachránil!! Dostala několik injekcí na vyrušení vakcíny co jí aplilovala p. Švaříčková. Bylo to za 5min 12 a prý byla předávkovaná a měla velmi těžkou alergickou reakci! Kdyby jsme ještě chvilku otáleli a podávali homeopatika podle rad paní doktorky, tak by zemřela. Tímto děkuji panu MVDr. Okřinovi, že nám pejska zachránil. A paní Švaříčkovou rozhodně nedoporučuji, tak neochotné jednání jsem ještě nezažila. Přitom to byla jen a pouze její chyba, že nám předávkovala tak malé štěně.

Umístění: Ordinace Jiný

Paní doktorka Švaříčková je naprosto úžasná žena na svém místě a já smekám... Vstřícnost, ochota, pomoc a především lidský přístup, prostě 1*** jsme rádi, že Vás máme.

Umístění: Ordinace Jiný

Obě paní doktorky jsou skělé!!! Bývalá doktorka našeho pejska nám ho chtěla rozřezat za tisíce korun, aniž by věděla, co pejskovi je a paní doktorky (nezávisle na sobě) řekly, co mu je a stanovily léčbu a pesan za pár korun (tj.90kč) se začíná uzdravovat. Ženy, jste úžasné a lituji, že jsem vás objevila až nyní. Možná by druhý pejsek taky žil. Děkuji vám moc, že jste a že jste tak šikovné!!!! Jen tak dál!!!

Umístění: Ordinace ošetření zubů

děkuji paní doktorce za krásný a odborný přístup při ošetření mého milovaného pejska, je úžasné jaký je v této ordinaci přístup ke zvířátkům

Umístění: Ordinace Homeopatická porada

Paní doktorka je skvělá, svou profesi dokonale ovládá. Dokáže skloubit medicínu s astrologií a dalšími vědami. Vždy nám dobře poradila.

Pani doktorka je hlavne uzasny clovek! Velmi empaticky profesional! Jezdime za ni pres pul republiky a delame to radi!

Zodpovědná, příjemná, umí.

skvělá paní doktorka, všude jí doporučuji, je skvělá ke zvířátkům i lidem - podá pomocnou ruku s homeopatickými léky, díky MOC ZA NÍ, jitka kraus