Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Fialova 416/3 Šumperk, Šumperk
psychoterapeutická spolupráce a poradna

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Zkušenosti

O mně

http://www.psychoterapie-poradenstvi.info 2016 dokončeno psychoterapeutické vzdělání (pětiletý akreditovaný výcvik Systemických terapií (800hod...

Více

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

Jsem velmi ráda, že jsem paní Míšu našla. Po každém sezení odcházím spokojená, smířená a s vyhlídkou lepších dnů. Cením si na ni empatie, lidského přístupu, je s ní skvělá komunikace, cením si, že je upřímná a i když je ta upřímnost někdy bolavá, dokáže to říci stylem, že neurazí a člověk to přijme a zamyslí se nad tím. Také si velmi cením kapesníčků na stole!!!Věřím, že s ní najdu cestu do budoucna.


V
Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

Míša je velice profesionální terapeut. Je neskutečné jak přesně dokáže číst Vaše pocity. Její terapie jsou velkou pomocí a nádechem do dalších dnů. Je k Vám upřímná, empatická, milá a velmi lidská. Vždy se snaží opravdu ponořit do Vašich pocitů a starostí, aby Vám mohla dát ten nejlepší a vyčerpávající způsob pomoci. Doporučuji a velmi jí důvěřuji.


L
Umístění: jiné místo Jiný

Míša je skvělá. Je energická, empatická, velmi rychle se navázala na moje pocity, tak nějak přirozeně vychytává momenty, které jsou důležité, aniž bych si je já sama předtím uvědomovala. Neurčuje, co mám dělat, ale "průvodcuje", což mi maximálně vyhovuje. Mám jen jedinou výtku -že sezení vždycky hrozně rychle uteče.


L
Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

Při dlouhotrvajících stavech úzkosti, kdy už jsem z toho stavu byla zoufalá, jsem se po doporučení mé kamarádky s mým problémem obrátila na Míšu. A jsem moc ráda, že jsem tak udělala, Míša mi moc pomohla. Myslím, že jsem to nejhorší s její pomocí překonala a kdyby opět úzkost přišla, vím, jak s ní pracovat. Mohu tedy jen doporučit a zároveň tímto i Míše děkuji.


I
Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

U Míši Matouškové jsem zatím absolvovala 3 sezení. Vyhledala jsem její pomoc po ztrátě blízkého člena rodiny. Je velmi empatická a mám k ní důvěru. Postupně se při sezeních dostáváme i k jiným mým problémům a musím říct, že pokaždé odcházím s lepším pocitem. Pomáhá mi podívat se na věci i z jiné perspektivy a zkoušet jiné postupy při řešení některých krizových situací. Rozhodně doporučuji.


K
Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

Profesionální, skvělý přístup. Jsem moc ráda, že jsem mohla poznat paní Matouškovou. Teprve k Michaele chodím krátce, ale rozhodně to je někdo kdo mi neskutečně pomáhá, díky každému sezení se cítím se lépe a rozhodně se posouvám dále. Mohu jedině doporučit. Jsem vděčná za každé sezení.


M
Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

Vyhledala jsem pomoc Míši po rozchodu s dlouholetým partnerem. Myslela jsem, že se mi uleví, ale čím více času od rozchodu uběhlo, tím jsem se cítila hůř, odnášely to děti i mé okolí, přátelé i rodina. Rostl ve mně vztek a agrese, měla jsem dojem, že se na mě všichni vykašlali, že jsem úplně zbytečná. Míša mi pomohla uvědomit si svoji hodnotu, podívat se na vše jinak. Ujistila mě, že vše, co prožívám, je v pořádku, a že není potřeba si nic vyčítat. Znovu se učím užívat si života a moc se mi to líbí. A za to Míše moc děkuji


J
Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

V době kdy mi bylo už hodně úzko, jsem dala na radu a doporučení kamarádky a obrátila se o pomoc na Míšu. Už první návštěvě se stalo něco pro mě absolutně nečekaného na svůj "problém" jsem se začala dívat jinak, z jiné perspektivy. Míša mě naučila jak se poprat s mou novou životní situací, kterou nelze změnit, naučila mě se s ní vyrovnat a být zase šťastná. Podařilo se jí něco, co mé milované rodině přátelům ne. Protože je odborník, profesionál, specialista - je opravdu dobrý psychoterapeut. Děkuji.


R
Ověřeny pacient
Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

Ráda bych touto cestou doporučila terapii s Michaelou. Byla jsem velmi překvapená, že již po prvním sezení se dostavily drobné výsledky. Oceňuji její profesionalitu, ale také empatii a to, jak umí pomoci při hledání východisek v různých životních situacích.


M
Ověřeny pacient

Moje dcera se od 14let potýkala s nelehkými duševními problémy, které ovlivnily celou rodinu. Navštívili jsme několik odborníků v okolí Šumperka i mimo něj. A tak jsme objevili Míšu. Dcera jí začala důvěřovat a dokázala s ní své problémy řešit.
Míša nejen dceři, ale celé rodině v naší situaci trpělivě, obětavě pomáhala a snažila se nám pomoct najít cestu, jak z toho ven. Momentálně máme snad to nejhorší za sebou. Ale vím, že kdyby dceru opět potkaly těžké životní chvíle a potřebovala odborníka, šla by za Míšou, protože pro ni byla nejlepší.
Markéta P.


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

http://www.psychoterapie-poradenstvi.info 2016 dokončeno psychoterapeutické vzdělání (pětiletý akreditovaný výcvik Systemických terapií (800hod...

Více