Michaela Matoušková, psychoterapeut Šumperk

Michaela Matoušková

Psychoterapeut Více

Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Fialova 416/3 Šumperk, Šumperk
psychoterapeutická spolupráce a poradna

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

http://www.psychoterapie-poradenstvi.info 2016 dokončeno psychoterapeutické vzdělání (pětiletý akreditovaný výcvik Systemických terapií (800hod...

Názory

Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

Profesionální, skvělý přístup. Jsem moc ráda, že jsem mohla poznat paní Matouškovou. Teprve k Michaele chodím krátce, ale rozhodně to je někdo kdo mi neskutečně pomáhá, díky každému sezení se cítím se lépe a rozhodně se posouvám dále. Mohu jedině doporučit. Jsem vděčná za každé sezení.

Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

Vyhledala jsem pomoc Míši po rozchodu s dlouholetým partnerem. Myslela jsem, že se mi uleví, ale čím více času od rozchodu uběhlo, tím jsem se cítila hůř, odnášely to děti i mé okolí, přátelé i rodina. Rostl ve mně vztek a agrese, měla jsem dojem, že se na mě všichni vykašlali, že jsem úplně zbytečná. Míša mi pomohla uvědomit si svoji hodnotu, podívat se na vše jinak. Ujistila mě, že vše, co prožívám, je v pořádku, a že není potřeba si nic vyčítat. Znovu se učím užívat si života a moc se mi to líbí. A za to Míše moc děkuji

Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

V době kdy mi bylo už hodně úzko, jsem dala na radu a doporučení kamarádky a obrátila se o pomoc na Míšu. Už první návštěvě se stalo něco pro mě absolutně nečekaného na svůj "problém" jsem se začala dívat jinak, z jiné perspektivy. Míša mě naučila jak se poprat s mou novou životní situací, kterou nelze změnit, naučila mě se s ní vyrovnat a být zase šťastná. Podařilo se jí něco, co mé milované rodině přátelům ne. Protože je odborník, profesionál, specialista - je opravdu dobrý psychoterapeut. Děkuji.

Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna Jiný

Ráda bych touto cestou doporučila terapii s Michaelou. Byla jsem velmi překvapená, že již po prvním sezení se dostavily drobné výsledky. Oceňuji její profesionalitu, ale také empatii a to, jak umí pomoci při hledání východisek v různých životních situacích.

Moje dcera se od 14let potýkala s nelehkými duševními problémy, které ovlivnily celou rodinu. Navštívili jsme několik odborníků v okolí Šumperka i mimo něj. A tak jsme objevili Míšu. Dcera jí začala důvěřovat a dokázala s ní své problémy řešit.
Míša nejen dceři, ale celé rodině v naší situaci trpělivě, obětavě pomáhala a snažila se nám pomoct najít cestu, jak z toho ven. Momentálně máme snad to nejhorší za sebou. Ale vím, že kdyby dceru opět potkaly těžké životní chvíle a potřebovala odborníka, šla by za Míšou, protože pro ni byla nejlepší.
Markéta P.

Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna

Navštívila jsem už několik psychologů, ale musím říct, že paní Matoušková je rozhodně člověk na svém místě. Velmi empatická a profesionální. Sedí mi její neotřelý přístup k terapii, umí člověka nasměrovat tak, aby si dokázal pomoci sám. Jsem nad míru spokojena a konečně jsem našla, co jsem hledala. DĚKUJI, Veronika

Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna

S Míšou jsem naprosto spokojená. Můžu s ní mluvit o všem. Umí si poradit se vším a dokáže najít východisko z každé situace. Jsem hrozně ráda, že jsem Míšu poznala. A ráda k ní chodím.

Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna

Naprostá spokojenost, skvělý přístup ( naslouchání, profesionalita) U Míši nemám nikdy pocit, že mi říká, co bych měla udělat, ale naopak se mě ptá, co je moji prioritou a jak vnímám určitý problém já. Díky komunikaci s ní jsem sama dozrála k několika postojům, které mi dříve nepřišly zcela správné a dokázala jsem se posunout dál. Zuzka

Umístění: psychoterapeutická spolupráce a poradna

Michaelu jsem navštívila v době, kdy jsem byla na životní křižovatce a nevěděla, jak dál. Již po první návštěvě přišla velká úleva a viditelné zlepšení. Jsem s Míšou moc spokojená. Je velice vstřícná a jde vidět, že ji práce psychoterapeuta opravdu baví.

P. Michaelu Matouškovou jsem kontaktovala před rokem ,když se u mého syna objevily psychické problémy. Je citlivý a někdy je těžké i pro dospělé , natož pro děti mluvit o svých problemech . Syn se na terapii těší,protoze si p.Michaela dokázala získat jeho důvěru a sympatií. Já za sebe musím říct,že p.Michaela je empatický člověk,co dokáže pomoci hledat tu správnou cestu.