Konzultace • 1 100 Kč

Konzultace online • 1 100 Kč

Psychoterapie • 1 100 Kč

Zobrazit ostatní profily terapeutů v okolí

Konzultace online • 1 100 Kč

Přijímám: dospělí

Nejpozději 30 minut před návštěvou obdržíte SMS a e-mail s odkazem na zahájení online konzultace. Připojení bude možné pomocí prohlížeče v telefonu nebo na počítači.

Online konzultace

www.klimova-psychoterapie.cz

Vystudovala jsem sociální práci. Mám ukončený psychoterapeutický výcvik. Pracuj...

Léčené nemoci

• Krizové situace, životní ztráty, životní změny
  • Vztahové a rodinné problémy,
  • Úzkosti, deprese, panika, stres, nutkavé jednání, tréma, různé strachy,
Zobrazit všechny léčené nemoci

Umístění: Michaela Klímová Jiný

Míšo moc děkuji za převzetí syna do péče.Dlouho jsme hladali,než jsme našli tu pravou a povedlo se.Syn o psychoterapiích nechtěl ani slyšet.Po první návštěvě přišel nadšený a těšil se na další. Míšo jste prostě skvělá

Umístění: Michaela Klímová psychoterapie

Míša je úžasně empatický a chápavý človíček, který vám dokáže tak jemným způsobem položit tak silné otázky, které vás při odpovídání na ně navedou na úplně nový způsob myšlení a uvažování nad problémem, který řešíte. Pomůže vám objevit, pochopit a ocenit dosud neodhalené roviny sebe sama a dodat do duše neskutečný klid a spokojenost. Každé sezení s Míšou bylo doslova harmonizující a já děkuji za všechnu krásnou energii, která mi byla předána.

Umístění: Michaela Klímová konzultace

Zatím moje první návštěva u paní doktorky. Nicméně i po prvním sezeni jsem spokojena a překvapena, ze to šlo samo a prirozene a hodina utekla jak nic. Měla jsem obavy a myslím, ze paní doktorku jsem zahltila hned ze startu. I presto se me doptavala a kladla správné otázky. Těším se na další návštěvu.

Umístění: Michaela Klímová - psychoterapie Individuální terapie

S paní Míšou jsem začala spolupracovat po velmi těžké životní ztrátě, před rokem a půl a neustále s ní jsem a snad i do budoucna budu v kontaktu. Bylo to v době, kdy jsem už nevěřila, že mi někdo dokáže porozumět. Míša nikdy neodsoudila moje myšlení, smutek, stavy.... ba naopak ubezpečovala mě, že je to přirozené a lidské. Je neuvěřitelně empatická, lidská, pozorná... Terapie probíhaly vždy podle mých představ, nikdy nebyly zkráceny naopak spíš jsme prodlužovaly. Paní Míša vždy chtěla mít jistotu, zda si z terapie odnáším to co potřebuji. Vždy byla perfektně připravená. Terapie u paní Míši Klímové vřele doporučuji všem, kdo řeší citlivé životní situace a komu je sympatické, že terapeut přispěje i svými osobními zkušenostmi, což ve mně vzbudilo velkou důvěru.

Umístění: Michaela Klímová - psychoterapie Nejistota v partnerském vztahu.

K paní Míše je radost chodit. Je velmi milá, hodná, empatická. Díky Míše jsem našla řešení pro svůj problém. Moc jí za to děkuji.

Umístění: Michaela Klímová - psychoterapie Psychologické konzultace

Návštěva paní Klímové pro mě byla velmi pozitivní zkušeností, jsem ráda, že jsem vyhledala právě její pomoc. Po celou dobu terapie jevila zájem o pochopení všech aspektů mého problému, dávala najevo porozumění a snažila se najít co nejefektivnější cesty k jeho řešení. Díky jejímu přístupu mi nebylo zatěžko ze sebe všechno dostat a i projevit emoce, z čehož jsem měla původně největší obavy. Rozhodně mohu paní Klímovou doporučit :)

Umístění: Michaela Klímová - psychoterapie

Díky Míše bylo mé první setkání s psychoterapií velmi příjemné a naše tři schůzky jsem vnímal jako přátelský rozhovor. Bez váhání mohu potvrdit ostatní komentáře - oceňuji Míšin přátelský přístup, empatii, zájem, snahu pomoci a v neposlední řadě i snadnou domluvu na dalším termínu terapie. Velmi si cením toho, že se Míša podělila i o související zkušenosti ze svého soukromí, čímž prohloubila důvěru mezi námi a přesvědčila mě, že nabízené rady nejsou jen teorie, ale že "ví, o čem mluví". Rád v budoucnu přijdu znovu, když to bude potřeba. Děkuji!

Spolupráce s paní Míšou pro nás byla velmi pozitivní. Paní Míša je nejen sympatická a empatická, dokáže nabídnout rovněž podporu, nezaujatost. Oceňujeme také, že jsme nemuseli na termín dlouho čekat. V případě potřeby se ní opět rádi obrátíme.

Umístění: Michaela Klímová - psychoterapie Hádky s přítelem

S paní Míšou byla úžasná terapie. Po porodu jsme s přítelem nemohli najít společnou řeč bez hádek, vyčitek a navíc jsem se nemohla s rovnat s určitými situacemi, které nastali u nás. Díky pomoci paní Míši jsme s přítelem našli u sebe porozumění a pochopení. Byly to velmi příjemné sezení, které nas posunuli mnohem dal v životě a moc nám pomohli. Děkujeme moc.

Hned první návštěva u Míši předčila mé očekávání a postupem času jsem se stále více utvrzovala v tom, že jsem si při pročítání recenzí na internetu vybrala tu správnou osobu. Už při domlouvání schůzky prostřednictvím e-mailu byla Míša velmi ochotná, milá a flexibilní. Rychle reagovala na zprávy a snažila se mi maximálně vyjít vstříc. Jelikož jsem předtím nikdy žádného psychoterapeuta nenavštívila, měla jsem obavy, jak se budu cítit, jestli mi nebude "divně" apod. Míša ale mé obavy rozptýlila velmi brzy. Pozorně naslouchala a měla jsem z ní vždy dojem, že má upřímný zájem mi pomoci. Byla také pokaždé usměvavá a vyzařoval z ní nesmírný klid, lidskost a pozitivní energie. Jak už bylo zmíněno v předchozích recenzích, uměla mě nasměrovat přesně tak, abych byla sama schopná odpovědět si na otázky, na které jsem si (mylně) myslela, že odpovědi neznám. Míšu rozhodně doporučuji a dostanu-li se v životě znovu do situace, kdy si nebudu vědět rady, ráda se na ni obrátím.