Nevzdávejte se svého zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

17. listopadu 861, Jičín
Sam. ord. lékaře spec. - dětská psych.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna

Zaměstnanecká pojišťovna Škoda + 1 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
5 názorů

A
Ověřeny pacient

Paní doktorka umí jen předepsat prášek a tím to hasne. To, jak člověku vlastně je a jaký má problém je podle paní doktorky asi nepodstatný. Vyplnila jsem tam pár nesmyslných dotazníků a už jsem měla recept na prášky v ruce. Mimochodem se mi to vše akorát zhoršilo. Mám-li hodnotit i sestřičku, tak je to taky katasrofa.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


K
Ověřeny pacient

Řešili jsme nezvladatelné chování chlapce v pěstouské péči, který k nám přišel s velkým zatížením ze své původní rodiny. Oceňuji velmi profesionální přístup lékařky paní Hofmanové a její sestřicky. Mohu jen doporučit. Obě skutečně rozumí své profesi a hledají reálnou a účinnou pomoc. To že během vyšetření poukázali také na některé naše pochybení nás neurazilo, ale mělo velký smysl k pochopení celé problematiky. Oceňuji také velmi citlivý přístup k "dětskému pacientovi" a především laskavému zázemí, které obě vytvářejí ve své ordinaci. Na konzultaci jsme dojížděli ze vdáleného města a nelituji toho, protože jejich pomoc měla jak lidský rozměr, tak profesní smysl.
Jak s paní doktorkou, tak sestřičkou nejsem příbuzentsky ani přátelsky provázán a každému ze zájemců rád osobně předám své zkušenosti. Vzhledem k tomu, že jsme prošli více specialisty, mohu skutečně ordinaci výše uvedené lékařky doporučit na 105%. Mail pro komunikaci: kamilkraus@tiscali.cz


Máme velice dobré zkušenosti jak se sestřičkou tak i s paní doktorkou.Velmi nám pomohla.Dcerka je má ráda obě a my si s manželem péči chválíme.Jsme rádi že tady je.Moc jim oběma děkujeme.


Na paní doktorku si nemohu stěžovat,je příjemná,snaží se pomoci,ale co se týká sestry,tak na ní mám opačný názor.Je velice nepříjemná,při každé návštěvě nezapomene rýpat,no je prostě hrozná.Škoda,že to tím jejím chováním takhle paní doktorce kazí.Uvažuji o změně doktora díky ní.


S

paní doktorka nám velmi pomohla děkuji


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti