Čechova 99/5, Olomouc

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Umístění: Ordinace Jiný

Děkujeme za maximální péči v době hospitalizace a pokus zachránit naši nemocnou kočičku britskou šedou, která měla chronické selhání ledvin. Bohužel tyto kočky trpí na tuto nemoc a je nevyléčitelná

Umístění: Ordinace Jiný

Byla jsem zde s morčaty. Pokaždé profesionální a hlavně pečlivý přístup. Líbí se mi, že po vyšetření dostanu podrobné vyúčtování úkonů a použitých materiálů, takže vím, za co platím. Zaměstnanci na recepci byli pokaždé přívětiví a paní doktorky s praktikantkami také. Zaměřují se i na drobná zvířata. Nikdy jsem neměla pocit, že by ze mě ,,ždímali" peníze a dělali nesmyslná vyšetření, ba naopak. Pro majitele drobných zvířat mohu jedině doporučit.

Umístění: Ordinace Jiný

Přesto, ze do této ordinace nedocházíme pravidelně, v akutním případě, v neděli, zareagovali jako jediní v Olomouci absolutně profesionálně. Konkrétně MVDr.Věra Štěpánová se sestřičkou doslova zachránily naši 7mi měsíční fence život a nejen to, diagnostika problému a následne doporučení dalšího léčení bylo 100%.
Paní doktorce ještě jednou velké díky za její bleskový zásah a profesionalitu!

Umístění: Ordinace Jiný

Vynikající klinika! Je opravdu skvělé, že mají i pohotovost, v Olomouci téměř vzácnost. Pokaždé naše pejsky skvěle ošetřili. Vždy jsme měli štěstí na vynikající veterináře, střídá se jich tam více a na veterinárního technika s velmi empatickým přístupem. Krevní testy a rentgen ihned na počkání, ceny odpovídající výkonům. Za naše oba pejsky doporučujeme.

Umístění: Ordinace

Velmi vstřícný přístup, odbornost. Vzhledem k tomu, že morčata nikdo nechce moc léčit, finančně ani s ohledem na výsledky se do toho veterináři neradi pouští, jsem byla připravena na neúspěšnost. Opak byl pravdou. Naše Morčice má 5,5 let, tedy stařena, přestala jíst, zhubla, kvůli dětem jsme zkusili ještě jít na veterinu, odborně nám bylo vše vysvětleno-důvody, možná řešení i rizika...Zvolili jsme možnost, že jí dáme šanci, finančně to vyšlo levněji než na jiných klinikách, a nutný zákrok byl hned další den, což jinde bychom si asi počkali a bylo by už třeba pozdě, o všem nás p. doktorka z kliniky informovala. Morče se k radosti dětí zotavuje, pěkně papá a daří se mu dobře...Děkujeme Vaší ochotné práci.
Eva Kudelová

Umístění: Ordinace akutní zhoršení stavu psa

My jsme byli spokojeni, přišli jsem s akutním zhoršením stavu velkého psa někdy kolem půlnoci, zjistila se torze žaludku, včasná operace mu zachránila život, nyní je už v pořádku a zase nám dělá radost, takže ještě jednou děkujeme paní doktorce Bébarové i celému operačnímu týmu, profesionálně provedeno.

Umístění: Ordinace strach jestli nám pejsek neumírá

Už bych sem nešla. Je super sice, že mají otevřeno 24 hodin denně, ale přišli jsme jako laici, že nám pejsek nepapá, má bolesti při pohybu, spíš jen leží, že je nahrbená a našlapuje na zadní nožky... první den ji dali injekci na trávení a injekci do boku, že má asi namožený sval na nožičkách... druhý den jsme řišli, že se nám nechce zvednout už vůbec, něco spapala... dostala injekci opět na nožky a prášky na tlumení bolesti... měli jsme přijít opět za tři dny, s tím, že kdyby se to zhoršilo, tak za 2 na rentgen. Naštěstí bylo po svátcích a našli jsme si jinou lékařku. Ne jen, že jsme platili i za zmáčknutí injekce, kromě stříkačky a materiálu nemluvě za 15minut návštěvy další poplatky, ale ještě jsme zjistili, že Belinka neměla ani problémy s nožkama ani s trávením, ale při první návštěvě jinde, že má pohnutý obratel a asi i zkříplý nerv... když pominu ceny, kde se jedná o 3x vyšší jak než jsme nyní, tak informace měli stejné jako nynější doktorka a ta hned poznala o co se jedná. Tady jen brali peníze za nesmysly a nezjistili nic...Nemluvě, že je z nich cítit, že mají přístup jak k nám, tak zvířátkům hraný. Nedoporučuji... najděte si lékaře, který k zvířátkům přistupuje srdcem, ne kontem. My zde zažili dvě doktorky a ani jedna neměla odbornost snad žádnou... zkříplý nerv s posunutým obratlem si spléct s problémy se zažíváním či špatným doskokem na nožky a natažené šlachy na nožkách???

Dnes jsem byla s fretkou u pana doktora Mazocha. Přátelský přístup, ochota a důkladné vyšetření..vše v naprostém pořádku.
Já doporučuji.

C

K panu doktorovi jsem se psem dojízdělat cca 40km, první návštěva se mi zdála docela dobrá, po druhé už nic moc, a pak už to nestojí o komentář. Každou naší návštěvu, tam byl jiný doktor, jedenkrát pouze jen učni na praxi. Vůbec nevěděli proč tam jsme, kolik prášků jsme dostali a tak dále. Po měsíci asi zjistili o co se jedná s tím, že nasadí opět další prášky. P. doktrok ( asi nejspíš zase jiný) mi řekl, at se zastavím pro prášky, ale ať si dopředu zavolám, ať nemusím čekat. Dnes jsem tedy volala a opět další doktor, který ovšem vubec nevěděl, jako prášky nebo potírání má psovi naposledy. Takže střídání doktorů, příšerné, pak se ottiž mužete bavit o voze a o koze a k cenám vubec nemluvím. Pouze za odebrání vzorku a pár prásků jsem platila cca 1400, takže za pár mích návštěv, které nevedly teměř k ničemu jsem už zaplatila několik tisíc, takžýe určitě nedoporučuji !!

Nedoporučuji, jeho přístup mě zarazil a musel by být opravdu poslední veterinář v OL, abych k němu šla znovu. Arogance, neochota, přemrštěné ceny a ve finále si člověk připadá, že ho obtěžoval.