Psychoterapeut Více

Bělá pod Bezdězem 1 adresa

Krupská 191, Bělá pod Bezdězem

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti od 15 let

Zobrazit ostatní profily psychoterapeutů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 200 Kč

Od 730 Kč

Psychoterapie PhDr. Martina Brodská

Ve své praxi zaměřené na řešení uplatňuji především individuální přístup. Vyslechnu a společně pracujeme na stanoveném cíli. Důležité pro mě je to, ab...

• psychoterapie

Názory pacientů se rychle objeví

Napište svůj první názor

Už jste navštívili PhDr. Martina Brodská? Podělte se o svůj názor. Ostatní pacienti budou vděční za pomoc při výběru nejlepšího specialisty.

Přidejte svůj názor

8 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Před 7 týdny jsem poprvé (a naposledy) zkusila psychedelika (psylocibin). V kombinaci s alkoholem jsem prožila badtrip, ne ve formě děsivých halucinací ale ve formě strachu z odtržení od reality a ztráty kontroly. Navštívila jsem integrační psychoterapii, ale vlastně nebylo tak úplně co integrovat. Od té doby jsem si přečetla mnoho věcí o negativních efektech a hrozně se kontroluji, až si některé věci sama způsobuji. V momentech, kdy na to nemyslím se cítím naprosto normálně a ani neprožívám žádné symptomy duševního onemocnění. Dokázala jsem ovšem pocitem viny sama sebe přesvědčit o tom, že jsem si navždy zničila život a teď nevím, co s tím. Mohl by mi s tím někdo/něco pomoci?

Moc děkuji za odpověď

Dobrý den, doporučuji hypnoterapii.

PhDr. Martina Brodská

Zajímá mě, jestli se můžu zbavit hypnozou závislosti na alkoholu a pokud možno na dálku? Nebo je nutné osobní setkání

Dobrý den, hypnózou se dá ovlivnit chuť na alkohol. Je možné ji provést online. Každopádně bylo by vhodné řešit i další souvislosti, příčiny závislosti.