Plicní ordinace
Masarykova 105, Rudná

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Umístění: Plicní ordinace Kašel

Výborná lékařka, maximálně se vám věnuje.Provedla všechna možná vyšetření bezplatně.Chová se ,tak jak má ke kuřákovi.

Umístění: Plicní ordinace Alergie

Paní doktorka je velmi vstřícná a precizní. Nic nenechá jen, tak. Velmi chválím a doporučila jsem ji i svým přátelům, kterým pomohla a jsou v pořádku.

C
Umístění: Plicní ordinace Vyšetření plic mého syna

Pokud pominu aroganci a velmi nepříjemné chování a jednání paní doktorky, musím alespoň varovat ostatní. Po pěti minutách vyšetřování mého desetiletého syna mu diagnostikovala astma, ihned nákup drahých prostředků a léků a platba všech vyšetření hotově v ordinaci, protože paní doktorka nemá s žádnou pojišťovnou smlouvu, proč asi : ) Zvláštní je i kauce, prý " pokud bychom příště nepřišli, kauce propadá " Se synem jsme následně oslovili odborníky z Thomayerovi nemocnice, kde jsme absolvovali veškerá možná vyšetření, a světe div se, žádné astma vůbec nemá!! Závěr je takový, že pokud ze sebe nebo někoho blízkého chcete "vyrobit" astmatika a ještě se při tom cítit jako že paní doktorku obtěžujete, navštivte její ordinaci. A pozor, peníze s sebou!!!

Umístění: Plicní ordinace

Musím říct, že takto arogantní a nepříjemnou paní doktorku jsem nikdy a nikde nezažila. Nic nevysvětlí a když se zeptáte sami, tak na vás jeste zvýší hlas. O nekonečném čekání i při objednání ani nemluvím... pokud máte na výběr, zvolte rozhodně jiného lékaře.

Musím se přidat.Moje máma zemřela ve 52 letech.Mí bratranci oba v 18.Z matčiny strany hodně příbuzných zemřelo v poměrně mladém věku.Až když jsem zašel sem k paní doktorce,tak během pěti minut diagnostikovala CPAP-spánkové apnoe.Vůbec jsem netušil,co to je.Absolvoval jsem na její doporučení vyšetření ve spánkové laboratoři v Motole. Diagnoza-těžká spánková apnoe s nastavením 9cm-kdo to zná,tak ví. Můj bratr to má taky.Řekl jsem mu o tom a on hned zažádal o toto vyšetření a dopadl stejně jako já. Bez jejích zkušeností bychom tady já a můj bratr nebyli.Děkuji.

Paní doktorku Brejchovou mohu jen doporučit. Patří mezi absolutní špicu mezi plicními lékaři a alergology. Když jsem k ní přišel poprvé netušil jsem, že u mě diagnostikuje vážnou nemoc kuřáků CHOPN. Později mi můj kamarád, který je také plicní lékař, řekl, že nebýt paní doktorky nemusel bych tu už být. Dnes už se mi daří mnohem lépe. Proto chci paní doktorce poděkovat a doporučit jí všem ostatním. Zachránila jste mi život. Děkuji.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobry den,chtela bych se zeptat casto chodim na plicni s tim,ze se mi spatne dycha,ale ted jsem s tim par mesicu problem nemela,az ted asi poslednich 10 dni kazdy vecer se mi zacne spatne dychat a pri usinani nemuzu popadnout dech,uz nekolikrat jsem absolvovala spirometrii a vse jsem mela v normě.Momentalne jsem pred par dny byls u psychologa s tim,ze mam nejakou neurozu a mam bolesti krcni patere.Nevim jedtli to s tim muze souviset a zaroven se chci zeptat zda by se obtize ukazsli uz na spirometrii kdybxch nejake mela a mam stridor.Dekuji predem za odpoved.

Dobrý den, I dobré výsledky spirometrie nemohou vyloučit možnost zhoršení astmatu např pokud budete doma v přítomnosti alergenu např. domácích mazlíčků ,plísní ap. Je nutné doplnění I dalších vyšetření např. kožnivh testů ,lab. vyš,FENO ap. Dr. BREJCHOVÁ

MUDr. Martina Brejchová