prof. Martin Sameš CSc.

Ostatní Více

Ústí nad Labem 1 adresa

31 názor

Adresa

Neurochirurgická klinika, Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem
Sociální péče 12A, Ústí nad Labem

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

31 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
J
Umístění: Neurochirurgická klinika, Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem Jiný

Žádná komunikace po zaslání emailů s požadavkem o vysvětlení zdravotnickéhi postupu a pochybení u blízkého.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

M
Umístění: Neurochirurgická klinika, Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem Jiný

Musím pochválit pana Sameše je to úžasný lékař jsem ráda že mě operoval zrovna on všem doporučuji

M
Ověřený profil
Umístění: Neurochirurgická klinika, Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem Schwannom

Absolutně nejlepší špičkový lékař! Je to anděl, zachránil mého brášku. Navždy mu budeme celá rodina vděčná, slova nestačí... děkujeme pane profesore, jste nadpozemsky... DĚKUJI za to jaký jste.


Ověřený profil
Umístění: Neurochirurgická klinika, Masarykovy nemocnice v Ústí nad Labem

Ďakujem pánovi doktorovi Samešovi je to špičkový neurochirurg , mojej Mamke našli na mozgu nezhubný nádor ktorý rástol 5 rokov nikto na Slovensku o ničom zdravotníctvo nevedelo prirovnávali to k migrény nedávali jej na Slovensku žiadnu šancu na prežitie , bola to nočná mora skontaktovali sme sa s pánom primárom vybavil nám operáciu a nakoniec skončila dobre velmi mu pekne ďakujem za všetko jeblo výborný neurochirurg nemám proste slov ĎAKUJEM


Ověřený profil

Pan profesor Sameš pomohl mé dceři a za to mu budu navždy vděčný.Z hlediska odbornosti jí vyoperoval,neoperovatelný nádor u míchy a tak nás zbavil,naší černé můry,která zastihla naší rodinu.Musím napsat,že pan profesor je skromný,hodný a hlavně se chová ke svým pacientům,jako obyčejný člověk i když je takovým specialistou,ktarý zachraňuje,lidské životy.Neumím ani vyjádřit slovy,za záchranu naší dcerky...snad jen....bravo,bravo pane profesore a veliké.....DĚKUJI :-)


V
Ověřený profil

Pan profesor Semeš mi vyoperoval rozsahlý meningeom z mozku. Jsem opravdu ráda, že žiji v dnešní době a že jsem měla to štěstí a potkala právě pana doktora Sameše. Vděčím mu za svůj život. Nevím jak najít slovo, které má ještě větší váhu, než děkuju.


Ověřený profil

Velmi mi pomohl s tátou a to pouze po telefonu. Dle mého je hodný, nezištný a sympatický a velký odborník


E
Ověřený profil

Byl jsem na neurochirurgickém oddělení po předchozím perfektním vyšetření,operován dne 29.5.2007 .Před tím jsem prakticky půl rtoku nemohl chodit,Rehabilitoval jsem a rehabilitoval jsem a měl jsem být trpělivý,Všechna vyšetření před tím ústecký svědčila snad o tom,že jsemzcela zdráv.Kdybych nebyl již od roku 1997 ve starobním důchodu byl bych jistě považován za simulanta.Tři dny po operaci v Ústí nad Labem jsem měl po problémech.2.5.jsem po dohodě ústeckou nemocnici opustil a odjel domů.Od té doby nemám žádné problémy s pohyblivostí.Jsem přesvědčen,že kdybych neabsolvoval zmiňovanou operaci byl bych jistě v nejlepším případě upoután na vozíku.


M
Ověřený profil

Az nastala situace me vede k tomu, abych se take podelila o sve zkusenosti. Je tomu 10 let, co jsem podstoupila operaci mozku. Byla jsem prvni a nejmladsi pacientkou,kterou v prostred operace vzbudili. Vse velmi dobre dopadlo,je mi 28 let,pravidelne dojizdim na MR kontroly a je mi fajn. :o) Znamy bohuzel tez prodelava co ja a tak se mu snazim pomoci a jede se na jistotu do Ul, k panu prim. Samesovi. Verim, ze vse dopadne na vybornou.


S
Ověřený profil

Prodelal,jsem zde operaci mozku,jsem moc nadseny z celym personalem,vse na jednicku


Došlo k chybě, zkuste to znovu