Palackého 125, Klatovy

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

Ano nejlepší veterinář!Vcera mě zachránil život a všechny pejsky na Šumavě k němu pošlu ,když budou mít problém nebo bolest.Cely tým je profesionální a moc příjemný.Pan Dr.Pesek je profesionál na svém místě a já mu za všechno moc děkuji.Ano výborný chirurg a diagnostik!Diky Masha. 26.9.2014

Jsem velmi spokojen. Od začátku do konce je jasné, že v této ordinaci jde především o blaho zvířat. Děkuji :-)

K panu doktorovi Peškovi chodíme od roku 2009 s našimi koliáčky. Přešli jsme od jiného lékaře, který pejskovi "léčil" špatné trávení. Pan doktor udělal vyšetření, které bývalý vet neudělal a psa vyléčil. Včera potřeboval pomoc náš druhý pejsek. Pan doktor ve svém osobním volnu pomohl a pes se zotavuje. Myslím si, že jsme našli nejlepšího veterináře pro naše kluky, který nejenže jim rozumí, ale jako bonus je moc milý a ochotný.

Perfektní přístup a odborná péče na vysoké úrovni.

Nejlepší veterinář v Klatovech,odborník na svém místě.Zachránil nám psa,nabral hned krev,udělal ultrazvukové vyšetření,operoval.Jiný veterinář dal našemu psu jen injekci a poslal domů,kdybychom nejeli k Dr.Peškovi,už by nás pejsek nežil.
Výborný operatér- ortoped.Všem doporučuji.
J.Novák