Ordinace alergologa a praktického lékaře pro děti a dorost
Svatovítské náměstí 880, Pelhřimov

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Pan doktor i sestřička jsou moc milí a příjemní, vždy mi vyjdou vstříc. Kolikrát mě vezme i bez objednání. Nemůžu si stěžovat :)

Nejlepší doktor jakého znám! Vždy pomohl!

Sestřička i pan doktor jsou velmi příjemní, ani jako malé dítě jsem se k nim nebála. Mojí alergii i astma pan doktor zvládl, dokonce už jsem bez léků. Sestřička navíc vždy vyjde vstříct v termínech objednání.

Umí dobře poradit. Ví co dělá.

Vynikající specialista na atopický ekzém, syna vyléčil bez užití kortikoidních mastí, za což mu z celého srdce děkuji.

Mohu jen doporučit,sestřička a lékař jsou prostě baječný celá má rodina jsme spokojený...

Občas mi připadá, že víc doktor je v ordinaci sestřička a pan doktor se tváří, že ho problém příliš nezajímá, ale většinu času je ochotný, spolehlivý a mé děti se konečně nebojí lékaře.

Pan doktor je velmi příjemný, ochotný a k dětem velmi milý. Paní sestřička je sice rázná, ale jinak jí není co vytknout, vždy poradí a snaží se vyjít vstříc při objednání. Jsem velice spokojená.