Alergologie a klinická imunologie
Pol. vězňů 40, Beroun

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Bohužel také naprosto souhlasím s hodnocením uvedeným níže. Už při příchodu do ordinace je znát, že paní doktorku vaše návštěva otravuje, ačkoliv jsem měla žádanku na vyšetření od praktického lékaře a že ji práce nebaví, komunikace nula a ani závěrečné vysvětlení alergie mi nebylo nijak vysvětlené. Léky mi byly předepsány takové, jaké jsem řekla, že si kupuji v lékárně.... Sem už nikdy víc nepůjdu, opravdu neprofesionální lékař.

Umístění: Alergologie a klinická imunologie Jiný

Naprosto neprofesionální doktorka, která vlastně nic neví a nestydí se vám to říct. Obtěžujete jí svojí přítomností. Nemá absolutní zájem cokoliv řešit a ještě se vám vysmívá do obličeje. Hrozná zkušenost.

Nejhorší návštěva lékaře, kterou jsem zažila. Na paní doktorce je znát, že ji práce nebaví, komunikace nula a ještě se mi doslova vysmála, co tam vlastně dělám (šla jsem se žádankou od svého praktika). Jediné pozitivum byla sestřička, která byla milá.