Ordinace alergologie a imunologie
T.G. Masaryka 187, Český Krumlov

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Možná to není úplně chyba paní doktorky ale na otázku jestli někdy někoho vyléčila byla její odpověď záporná a tak si myslím, že nemá cenu k takovéto doktorce vůbec chodit. Snad jen ten, kdo si chce svou nemoc uchovat.

Jsou vždy vstřícné, jak paní doktorka tak i sestřička, i když mají často přeplněnou čekárnu.
Mají velmi profesionální a lidský přístup .

Mohu se jen přidat k ostatní chvále. Jako doporučení snad uvedu, že to mám blíž do ČB než do Krumlova, ale s paní doktorkou Pivoňkovou jsem tak spokojený, že jsem o změně nikdy neuvažoval.

Velmi ochotná doktorka a ráda pomůže :o))

Empatie a zdravý úsudek ji nechybí.

je velmi pečlivá a příjemná.

Velmi skvělá lékařka. Ochotná, vždy hledá všemožné řešení problémů. Profesionální péče spojená vždy s velmi milým zážitkem. Jedině doporučuji

Tuto doktorku mohu doporučit, chodim k ní několik let a vždy jsem se setkala jen s profesionální péčí. Tato doktorka si svůj diplom opravdu zaslouží.

Velmi mile a profesionalni chovani.Vzdy ochotna pomoci,velky zajem o pacienta,nikdy vas neodbude-hleda reseni vaseho problemu a vyuzije k tomu vsech svych moznosti.Lekarka hodna sveho titulu.

Hodná,milá.Péče je špičková.Vždy poradí a pomůže.