Paní doktorka Kačírková patří k nejlepším lékařům, které jsem kdy zažila. Chodila jsem k ní já jako dítě, teď k ní chodím se synem. Je moc milá a pečlivá. Jediné minus, že se v čekárně většinou dlouho čeká, protože k ní chodí spoustu rodičů se svými dětmi (ale to se snese, jsem ráda, že k ní mohu chodit). Také sestřička je příjemná, takže při vstupu do ordinace nemáte pocit, že je otravujete (na rozdíl od jiných lékařů).

Nádražní 308, Lochovice
Alergologická ambulance (mapa)

MUDr.Kačírková - naprosto nejlepší paní doktorka, kterou jsem kdy zažila. Snaží se pomoci úplně se všemi zdravotními problémy, je moc milá, ochotná a trpělivá. Vždy poradí a k dětem je také úžasná. Jedním slovem prostě "jednička" :-) A co se týče sestřičky, tak ta si zaslouží také velikánskou jedničku, na tu se nesmí zapomenout... :-) Paní doktorko děkujemem že jste !!!

Paní doktorka Kačírková je jedním slovem úžasná.
Chodila jsem k ní s dcerou a později i já sama. Několikrát jsem k ní doprovodila svého synovce.
Je to odborník na svém místě. Vysvětlí vše, poradí a je velmi milá k pacientům ať jsou to děti nebo dospěláci.
Úplně mě dostává, že si pamatuje jména všech pacientů. Nikdy jsem ji nezažila protivnou, podrážděnou nebo bez nálady. Díky za Vás paní doktorko.

O

Po všech stránkách je NEJLEPŠÍ!!!
Chodím k ní již od dětství a to je již pěkná řádka let a s takovou odbornicí jsem se již nesetkala. Příjemné jednání, indivuduální přístup, cotlivost a velká starostlivost a snaha o pacienta.
Je vidět, že je to člověk na svém místě a svou práci opravdu MILUJE a je pro ni vším !!!
Děkuji p. doktorce, že je a mám možnost v případě potřeby se u ní léčit. Nikdo jí nikdy nenahradí !
Zdenka

Navštěvuji paní dokrotku od malička a jsem s ní 100% spokojená. Vždy člověka vyslechne a dokáže poradit a pomoci.

Milý přístup, odbornice, prostě jeden z nejlepších lékařů, které jsem zatím v životě potkala. Až teprve po návštěvě v její oridinaci se dceři zlepšil o 100% zdravotní stav.

Je to doktorka která dokáže každému moc ráda pomoc. Proto je pro mě a mou rodinu důležitá.

Paní doktorka je skvělá odbornice, milá, příjemná, vstřícná a citlivá. Moc děkuji, že je.

nejlepší

navstevuji odmalicka, je skvela

Paní doktorka Kačírková je jedním slovem úžasná.

O

Po všech stránkách je NEJLEPŠÍ!!!
Zdenka

nejlepší