MUDr.

Marie Kačírková

Alergolog, Pediatr

Kontaktní informace

• I

Paní doktorka Kačírková patří k nejlepším lékařům, které jsem kdy zažila. Chodila jsem k ní já jako dítě, teď k ní chodím se synem. Je moc milá a pečlivá. Jediné minus, že se v čekárně většinou dlouho čeká, protože k ní chodí spoustu rodičů se svými dětmi (ale to se snese, jsem ráda, že k ní mohu chodit). Také sestřička je příjemná, takže při vstupu do ordinace nemáte pocit, že je otravujete (na rozdíl od jiných lékařů).

• Hledáte specialistu? Pacienti doporučují:

Luděk Pelikán
    Luděk Pelikán
    K nemocnici 1106, Hořovice
    Za panem doktorem jsme šli poprvé s dcerou kvůli alergii. Řešil s námi nejen alergii, ale i její dlouhodobé problémy… Více

Zuzana Vančíková
    Zuzana Vančíková
    K Nemocnici 1106, Hořovice
    jsem velice spokojena z pani doktorkov a vsichnim doporucji!!!!!!je mila,laskava k detem a rodicum,vzdicky da dobru… Více

Zuzana Vokatá
    Zuzana Vokatá
    Politických vězňů 40, Beroun
    Uzasna pani doktorka s velmi citlivym pristupem ke klientum. Kez by takovi byli vsichni lekari. Je to rozhodne… Více

Hana Laskiová
    Hana Laskiová
    Alergolog, Imunolog
    Politických vězňů 40, Beroun

Marina Shepoteva
    Marina Shepoteva
    Pol. vězňů 40, Beroun

Otázky pacientů

Máte strach o své zdraví? Zeptejte se lékařů a specialistů, dostanete odpověď na vaši otázku během 48 hodin, zcela zdarma.

Obáváte se o své zdraví?

Zeptejte se naších specialistů, dostanete odpověď na Vaši otázku zcela zdarma.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• I

• K

MUDr.Kačírková - naprosto nejlepší paní doktorka, kterou jsem kdy zažila. Snaží se pomoci úplně se všemi zdravotními problémy, je moc milá, ochotná a trpělivá. Vždy poradí a k dětem je také úžasná. Jedním slovem prostě "jednička" :-) A co se týče sestřičky, tak ta si zaslouží také velikánskou jedničku, na tu se nesmí zapomenout... :-) Paní doktorko děkujemem že jste !!!

• H

Paní doktorka Kačírková je jedním slovem úžasná.
      Chodila jsem k ní s dcerou a později i já sama. Několikrát jsem k ní doprovodila svého synovce.
      Je to odborník na svém místě. Vysvětlí vše, poradí a je velmi milá k pacientům ať jsou to děti nebo dospěláci.
      Úplně mě dostává, že si pamatuje jména všech pacientů. Nikdy jsem ji nezažila protivnou, podrážděnou nebo bez nálady. Díky za Vás paní doktorko.

• O

Po všech stránkách je NEJLEPŠÍ!!!
      Chodím k ní již od dětství a to je již pěkná řádka let a s takovou odbornicí jsem se již nesetkala. Příjemné jednání, indivuduální přístup, cotlivost a velká starostlivost a snaha o pacienta.
      Je vidět, že je to člověk na svém místě a svou práci opravdu MILUJE a je pro ni vším !!!
      Děkuji p. doktorce, že je a mám možnost v případě potřeby se u ní léčit. Nikdo jí nikdy nenahradí !
      Zdenka

• .

Navštěvuji paní dokrotku od malička a jsem s ní 100% spokojená. Vždy člověka vyslechne a dokáže poradit a pomoci.

• Milý přístup, odbornice, prostě jeden z nejlepších lékařů, které jsem zatím v životě potkala. Až teprve po návštěvě v její oridinaci se dceři zlepšil o 100% zdravotní stav.

• K

Je to doktorka která dokáže každému moc ráda pomoc. Proto je pro mě a mou rodinu důležitá.

• M

Paní doktorka je skvělá odbornice, milá, příjemná, vstřícná a citlivá. Moc děkuji, že je.

• P

nejlepší

• navstevuji odmalicka, je skvela