Adresa

Alergologická ambulance
Nádražní 308, Lochovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

28 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
E
Umístění: jiné místo Jiný

Prozatím jen jedna návštěva- ale velká spokojenost. Velmi milá paní doktorka i sestřička, vse velmi dobre vysvětluje, snaží se pomoci. Ikdyz neměla místo, když slyšela, jak velké problémy máme, tak nás snaživě umístila na návštěvu ve svém velmi zaneprazdneném rozvrhu. Kéž by bylo takových doktorů víc

L
Ověřený profil
Umístění: Alergologická ambulance Alergicke astma

Velmi pečlivá paní doktorka. Dceři ve třech letech zjistili alergii na roztoče, kočky, trávy s astmatem. Dříve jsem navštěvovala alergologii v Horovicich, kde na pokyny paní lékařky jsem ji měla dávat 3/4 roku dvakrát denně vdechovat kortikoidy se slovy, že lepší to už nebude a nikdy se toho nezbaví. Tak jsem na doporučení zavolala paní doktorce a poprosila ji, jestli by nás nevzala. Byla velmi milá a ochotná. K paní doktorce chodíme už 3/4 roku a dcera je bez kortykoidu. Její zdravotní stav se celkově zlepšil. Jsem paní doktorce moc vděčná, škoda, že takových odborníků není na světě víc. Je to báječná paní doktorka a jsem moc ráda, že nám konečně někdo dokázal pomoci. Děkujeme, že vás máme! Lucie S.

I
Ověřený profil

Paní doktorka Kačírková patří k nejlepším lékařům, které jsem kdy zažila. Chodila jsem k ní já jako dítě, teď k ní chodím se synem. Je moc milá a pečlivá. Jediné minus, že se v čekárně většinou dlouho čeká, protože k ní chodí spoustu rodičů se svými dětmi (ale to se snese, jsem ráda, že k ní mohu chodit). Také sestřička je příjemná, takže při vstupu do ordinace nemáte pocit, že je otravujete (na rozdíl od jiných lékařů).


K
Ověřený profil

MUDr.Kačírková - naprosto nejlepší paní doktorka, kterou jsem kdy zažila. Snaží se pomoci úplně se všemi zdravotními problémy, je moc milá, ochotná a trpělivá. Vždy poradí a k dětem je také úžasná. Jedním slovem prostě "jednička" :-) A co se týče sestřičky, tak ta si zaslouží také velikánskou jedničku, na tu se nesmí zapomenout... :-) Paní doktorko děkujemem že jste !!!


H
Ověřený profil

Paní doktorka Kačírková je jedním slovem úžasná.
Chodila jsem k ní s dcerou a později i já sama. Několikrát jsem k ní doprovodila svého synovce.
Je to odborník na svém místě. Vysvětlí vše, poradí a je velmi milá k pacientům ať jsou to děti nebo dospěláci.
Úplně mě dostává, že si pamatuje jména všech pacientů. Nikdy jsem ji nezažila protivnou, podrážděnou nebo bez nálady. Díky za Vás paní doktorko.


O
Ověřený profil

Po všech stránkách je NEJLEPŠÍ!!!
Chodím k ní již od dětství a to je již pěkná řádka let a s takovou odbornicí jsem se již nesetkala. Příjemné jednání, indivuduální přístup, cotlivost a velká starostlivost a snaha o pacienta.
Je vidět, že je to člověk na svém místě a svou práci opravdu MILUJE a je pro ni vším !!!
Děkuji p. doktorce, že je a mám možnost v případě potřeby se u ní léčit. Nikdo jí nikdy nenahradí !
Zdenka


.
Ověřený profil

Navštěvuji paní dokrotku od malička a jsem s ní 100% spokojená. Vždy člověka vyslechne a dokáže poradit a pomoci.


Milý přístup, odbornice, prostě jeden z nejlepších lékařů, které jsem zatím v životě potkala. Až teprve po návštěvě v její oridinaci se dceři zlepšil o 100% zdravotní stav.


K
Ověřený profil

Je to doktorka která dokáže každému moc ráda pomoc. Proto je pro mě a mou rodinu důležitá.


M
Ověřený profil

Paní doktorka je skvělá odbornice, milá, příjemná, vstřícná a citlivá. Moc děkuji, že je.


Došlo k chybě, zkuste to znovu