MUDr. Mariana Koskubová

Brandýs nad Labem 1 adresa

Alergologie a klinická imunologie
Riegrova 344, Brandýs nad Labem

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR + 1 Více

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

O paní doktorce Koskubové mohu říci a psát pouze velmi pozitivní věci.Chodil jsem k ní od svých 7 let až do 18tého roku,ale to měla ještě ordinaci v Čelákovicích,s polečně s bratrem,který trpěl atopickým ekzémem jak na horních,tak i dolních končetinách a velmi silným astmatem.Nikdy jsme neměli potřebu vyhledávat elergologa jiného,protože paní doktorka si dokázala se všemi problémy výtečně poradit a doporučit takové lázně,které by vyhovovala nejen nám,ale i našim rodičům z důvodu pravidelných návštěv z místa bydliště.Jednalo se o ozdravovnu v Říčanech u Prahy,kde jsme byli velice spokojeni se zdejším personálem i s dalšími dětskými pacienty,jako jsme byli s bratrem,kam jsme se po první návštěvě této ozdravovny vrátili ještě celkem 3x.I sama paní doktorka do této ozdravovny jezdila na různé konzultace a nikdy u ní nebyl problém zeptat se na malé pacienty,které léčila.Tímto bych chtěl paní doktorce Koskubové poděkovat nejen za mne a bratra,ale za celou naší rodinu.

Velmi ochotná, obětavá, trpělivá.

minulý týden jsem byla se synem poprvé v ordinaci,s péčí paní doktorky a prací sestřičky jsem byla moc a moc spokojená, nečekali jsme na ošetření, škoda že to nefunguje takhle jinde.H.B.

Nechápu paní,co psala o své dcerušce,která trpí bolestí při ekzému,jsem laik,ale asi si spletla lékaře alergologa s kožním lékařem,měla jsem obě děti s ekzémem a vím dlouho,že ekzém se léčí na kožním!!!!!!paní asi OL špatně informovala,i můj Ol mi sdělil,že nemůže předepisovat všechny masti,které smí pouze kožařka,ale alergolog je paní doktorka dobrý a nevěřím tomu,že si dítě neprohlédla,vyšetřuje nás,poslouchá při každé návštěvě.Je to můj názor,ale jak jsem si přečetla,tak i většiny ostatních spokojených pacientů.A ještě vím,že v Praze se na vyšetření čeká i 4.měsíce.Paní doktorku i sestřičku máme rádi. štěpničkovi

je to velmi hodná milá a schopná paní doktorka,myslím,že jí na pacientovi opravdu záleží,moc mým dětem pomohla

Dobrý den. Tohle je můj osobní názor, někomu nic neberu a nikoho neobviňují. ALE... Moje mála holčička trpí na atopický ekzem. Volala jsem paní doktorce Koskubové, že potřebujeme pomoc. Sice nás objednala,ale čekali jsme na to měsíc. Když jsem se zeptala, co mam dělat, když mi holčička křičí bolesti, odpověděla že ne dá se nic dělat... Na tomhle příběh nekončí.Když jsme s mou dvou letou holčičkou tam konečně dorazili, ano, i sestřička i paní doktorka byli moc přijemné, jen že paní doktorka pozvala nás dal, pak ji zavolal mobil, i ona asi 15.minut řešila svojí dceru. Pak konečně položila telefon a začala ptat se mě co nas trápí, a bla-bla-bla... tím to skončilo. Já jsem doufala, že dostaneme aspoň nějaké léky na pokožku, a ve skutečnosti nic. Dala nám termín za další měsíc. Tak že to znamená že paní doktorce Koskubové je uplně fuk že to děťátko takovou dobu trpí a trápí se. Ona na dcerku ani se nepodívala. Už k ní svoje dítě v životě neodvedu. A já osobně ji NEDOPORUČUJÍ. Paní doktorko, nezlobte se,ale tohle není normální. Alena Molnárová

Velmi dobrá doktorka, skvělý přístup.

Výborný lékař, svědomitá, pečlivá.

mám s ní výborné zkušenosti, o pacienta jí jde v první řadě

Taky. Doporučuji. To samé o setřičce. Obe delaji svou práci na jedničku.