Odhadovaná doba odpovědi:

Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Fügnerova 1137/1, Litoměřice
Dětská psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

4 názory pacientů

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
V
Ověřeny pacient
Umístění: Dětská psychologie Jiný

Mám bohužel velice špatnou zkušenost. Trpím depresemi a silnými úzkostmi, které jsou s tím spojené. Když jsem paní doktorce popisovala své symptomy, řekla mi, že jsem líná. Prý mi pomůže, když budu každý den chodit ven.
Když jsem měla popisovat nějaké konkrétní situace, kdy se trápím, neprojevila vůbec žádnou empatii. Spíše mě ještě více ponížila. Řekla mi, že je to divné, a že se mám v takových situacích chovat jinak.
Po schůzce jsem se cítila mnohem hůře než před ní.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

K
Umístění: Dětská psychologie Jiný

S paní Jakovcovou jsem velmi spokojená. Poradila mi skvělá cvičení na uklidnění a vždy od ní odcházím s dobrým pocitem.

A
Ověřeny pacient

U paní Jakovcové jsem byla asi před 4 lety s vážnou depresí a sociální fobií. Řekla mi, že mi nemá jaj pomoc, že mi nic není a po druhé schůzce "terapie" skončila. Navíc se hodinu ptala na nesmysly jako jak jím a co chci studovat, ale vůbec neřešila sexuální zneužívání nebo domácí násilí.
Ted chodím jinam a současná psycholožka ani psychiatrička nechápou, jak mohla prakticky hned terapii ukončit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Ověřeny pacient

K této rádoby "doktorce" bych se rád vyjádřil asi takto... Vůbec nechápu, jak je možné, že takový člověk jako je ona, může vést ordinaci a určovat diagnozy. Naší dceři řekla, že je Atypický autista... Podotýkám, že toto dokázala říci po 2 schůzkách a dohromady 25 minutách. Respektive, již měla jisto po 2 minutách jasno. Při druhé schůzce, když jí dělala testy, tak se ptala manželky, zda nasazuje korálky. Když jí řekla, že je doma nemáme a tak neví, napsala rovnou, že to dcera neumí. Když si dítě s něčím hraje a je na to zaměřeno, většinou nevnímá další osobu. U nás to je však problém a proto je to autista. Nejen, že si několikrát protiřečila ( normálně navazuje oční kontakt, to prý autista nedělá, ale pak řekne, že autista je? ), tak když jsem na ní začal zvyšovat hlas, tak řekla, že se může mýlit??? Prosím??? Ona dá takové vyjádření, které se s ní nese po celou dobu, tak řekne, že se může mýlit? NEHORÁZNOST !!! Mimo to, další doktor se stejnou specifikací, to rozhodně odmítl. Proto tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.

Lukáš Procházka
Litoměřice

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti