Dbejte o své zdraví

Zůstaňte doma a vyberte online konzultaci pro zahájení nebo pokračování léčby. Pokud to potřebujete, můžete si také objednat návštěvu v ordinaci.

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Adresa

Fügnerova 1137/1, Litoměřice
Dětská psychologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

1

Obecné skóre
2 názory

A
Ověřeny pacient

U paní Jakovcové jsem byla asi před 4 lety s vážnou depresí a sociální fobií. Řekla mi, že mi nemá jaj pomoc, že mi nic není a po druhé schůzce "terapie" skončila. Navíc se hodinu ptala na nesmysly jako jak jím a co chci studovat, ale vůbec neřešila sexuální zneužívání nebo domácí násilí.
Ted chodím jinam a současná psycholožka ani psychiatrička nechápou, jak mohla prakticky hned terapii ukončit.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Ověřeny pacient

K této rádoby "doktorce" bych se rád vyjádřil asi takto... Vůbec nechápu, jak je možné, že takový člověk jako je ona, může vést ordinaci a určovat diagnozy. Naší dceři řekla, že je Atypický autista... Podotýkám, že toto dokázala říci po 2 schůzkách a dohromady 25 minutách. Respektive, již měla jisto po 2 minutách jasno. Při druhé schůzce, když jí dělala testy, tak se ptala manželky, zda nasazuje korálky. Když jí řekla, že je doma nemáme a tak neví, napsala rovnou, že to dcera neumí. Když si dítě s něčím hraje a je na to zaměřeno, většinou nevnímá další osobu. U nás to je však problém a proto je to autista. Nejen, že si několikrát protiřečila ( normálně navazuje oční kontakt, to prý autista nedělá, ale pak řekne, že autista je? ), tak když jsem na ní začal zvyšovat hlas, tak řekla, že se může mýlit??? Prosím??? Ona dá takové vyjádření, které se s ní nese po celou dobu, tak řekne, že se může mýlit? NEHORÁZNOST !!! Mimo to, další doktor se stejnou specifikací, to rozhodně odmítl. Proto tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.

Lukáš Procházka
Litoměřice

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti