Dětská psychologie
Fügnerova 1137/1, Litoměřice

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Umístění: Dětská psychologie Jiný

Mám bohužel velice špatnou zkušenost. Trpím depresemi a silnými úzkostmi, které jsou s tím spojené. Když jsem paní doktorce popisovala své symptomy, řekla mi, že jsem líná. Prý mi pomůže, když budu každý den chodit ven.
Když jsem měla popisovat nějaké konkrétní situace, kdy se trápím, neprojevila vůbec žádnou empatii. Spíše mě ještě více ponížila. Řekla mi, že je to divné, a že se mám v takových situacích chovat jinak.
Po schůzce jsem se cítila mnohem hůře než před ní.

Umístění: Dětská psychologie Jiný

S paní Jakovcovou jsem velmi spokojená. Poradila mi skvělá cvičení na uklidnění a vždy od ní odcházím s dobrým pocitem.

U paní Jakovcové jsem byla asi před 4 lety s vážnou depresí a sociální fobií. Řekla mi, že mi nemá jaj pomoc, že mi nic není a po druhé schůzce "terapie" skončila. Navíc se hodinu ptala na nesmysly jako jak jím a co chci studovat, ale vůbec neřešila sexuální zneužívání nebo domácí násilí.
Ted chodím jinam a současná psycholožka ani psychiatrička nechápou, jak mohla prakticky hned terapii ukončit.

K této rádoby "doktorce" bych se rád vyjádřil asi takto... Vůbec nechápu, jak je možné, že takový člověk jako je ona, může vést ordinaci a určovat diagnozy. Naší dceři řekla, že je Atypický autista... Podotýkám, že toto dokázala říci po 2 schůzkách a dohromady 25 minutách. Respektive, již měla jisto po 2 minutách jasno. Při druhé schůzce, když jí dělala testy, tak se ptala manželky, zda nasazuje korálky. Když jí řekla, že je doma nemáme a tak neví, napsala rovnou, že to dcera neumí. Když si dítě s něčím hraje a je na to zaměřeno, většinou nevnímá další osobu. U nás to je však problém a proto je to autista. Nejen, že si několikrát protiřečila ( normálně navazuje oční kontakt, to prý autista nedělá, ale pak řekne, že autista je? ), tak když jsem na ní začal zvyšovat hlas, tak řekla, že se může mýlit??? Prosím??? Ona dá takové vyjádření, které se s ní nese po celou dobu, tak řekne, že se může mýlit? NEHORÁZNOST !!! Mimo to, další doktor se stejnou specifikací, to rozhodně odmítl. Proto tuto doktorku rozhodně nedoporučuji.

Lukáš Procházka
Litoměřice