Ludmila Hradilová, plicní lékař Náchod

MUDr. Ludmila Hradilová

Plicní lékař

Purkyňova 518, Náchod
Plicní středisko Náchod, v.o.s.

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Výborná plicní lékařka ke které chodím s astmatem už od roku 2005,kdy mě kní poslal obvodní lékař ve špatném zdravotním stavu.Je velice příjemná a ochotná,nikdy jsem u ní nezažil nezdvořilé nebo arogantní jednání ani od ní a ani od její zdravotní sestry,která je rovněž milá a ochotná.
aktuální adresa již není Hrašeho ulice,ale:Purkyňova 518 Náchod

Mám už 3 měsíce problém s kašlem a tak jsem se tam šel jen informovat jestli potřebuji doporučení ...,výšla stará paní, nevím jestli, sestřička ,ale její arogantní jednani a chovíní v tom stylu co tam dělám a co otravuji, když nemám doporučení mě otrávilo půl dne .

Je pro mě nejlepší, protože minulý rok mě přijala mezi své pacienty v dost špatném stavu. Nasadila mi okamžitě vhodnou léčbu, což mi potvrdili i lékaři v Hradci Králové a umožnila mi zapojit se opět do plnohodnotného života.
Vím, že budu muset být stále pod lékařskou kontrolou, ale této lékařce věřím a děkuji ji za zájem o člověka. U předešlého lékaře jsem se setkala pouze s lhostejností a arogancí - bohužel jsem se časem dověděla, že nejsem jediná.
MUDr. Hradilová i její zdravotní sestra tvoří skvělý tým a jsem si jistá, že pacienti jsou v dobrých rukách.

F

Velmi jsem spokojená s její pečlivostí a ochotou

Nehaňte mi pani doktorku,je to ta nejlepší lékařka kterou znám. Vstřícná, milá, nikoho neodmítne, vždy dobře naladěná. Kdybych se k ní nedostal asi jsem dnes invalida.

Znám paní doktorku už řadu let,je to velmi dobrá lékařka. Mám od dětství astma a chodila jsem už k několika doktorům, ale až u ní jsem se dověděla všechno svojí nemoci a naučila jsem se zvládat svoje potíže. Vím, že mi vždycky pomůže a poradí. Je to velmi dobrá lékařka a sestřička je taky velmi milá. Děkuji

Když jsem si přečetl zprávu pro svého ošetřujícího lékaře,tak jsem žasl.Provedla spirometrii a pak si mě poslechla.To ve zprávě bylo ale také mnoho dalších hodnocení mého zdravotního stavu,které ale se ale vůbec nekonaly. Mandle nezvětšené,vnořené(nemám je od 11 let),štítná žláza nehmatná a mnoho dalšího.Když jsem to říkal svému lékaři,tak žasl.

Velmi dobrá plicní lékařka.Má kladný přístup k pacientům, bez arogance,poradí,vždy si najde čas na zodpovědění veškerých otázek i když má čekárnu plnou pacientů.A proto doporučuji plicní lékařku všem nemocným touto plicní chorobou.Totéž platí o její sestřičce.I přes špatný stav a dušnost s jejím vřelým chováním, jak se říká,nemocného zahřeje u srdce.I to je dnes velmi důležité.

Velmi dobrá. Příjemná,se zájmem a toleranci k pacientovi.

VELMI DOBRÝ PLICNÍ LÉKAŘ :-))