Ludmila Hradilová, plicní lékař Náchod

MUDr. Ludmila Hradilová

Plicní lékař

10 názorů

Uložit


Adresa

Purkyňova 518, Náchod
Plicní středisko Náchod, v.o.s.

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily plicních lékařů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

J
Ověřeny pacient

Výborná plicní lékařka ke které chodím s astmatem už od roku 2005,kdy mě kní poslal obvodní lékař ve špatném zdravotním stavu.Je velice příjemná a ochotná,nikdy jsem u ní nezažil nezdvořilé nebo arogantní jednání ani od ní a ani od její zdravotní sestry,která je rovněž milá a ochotná.
aktuální adresa již není Hrašeho ulice,ale:Purkyňova 518 Náchod


Mám už 3 měsíce problém s kašlem a tak jsem se tam šel jen informovat jestli potřebuji doporučení ...,výšla stará paní, nevím jestli, sestřička ,ale její arogantní jednani a chovíní v tom stylu co tam dělám a co otravuji, když nemám doporučení mě otrávilo půl dne .

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Je pro mě nejlepší, protože minulý rok mě přijala mezi své pacienty v dost špatném stavu. Nasadila mi okamžitě vhodnou léčbu, což mi potvrdili i lékaři v Hradci Králové a umožnila mi zapojit se opět do plnohodnotného života.
Vím, že budu muset být stále pod lékařskou kontrolou, ale této lékařce věřím a děkuji ji za zájem o člověka. U předešlého lékaře jsem se setkala pouze s lhostejností a arogancí - bohužel jsem se časem dověděla, že nejsem jediná.
MUDr. Hradilová i její zdravotní sestra tvoří skvělý tým a jsem si jistá, že pacienti jsou v dobrých rukách.


F

Velmi jsem spokojená s její pečlivostí a ochotou


M

Nehaňte mi pani doktorku,je to ta nejlepší lékařka kterou znám. Vstřícná, milá, nikoho neodmítne, vždy dobře naladěná. Kdybych se k ní nedostal asi jsem dnes invalida.


M

Znám paní doktorku už řadu let,je to velmi dobrá lékařka. Mám od dětství astma a chodila jsem už k několika doktorům, ale až u ní jsem se dověděla všechno svojí nemoci a naučila jsem se zvládat svoje potíže. Vím, že mi vždycky pomůže a poradí. Je to velmi dobrá lékařka a sestřička je taky velmi milá. Děkuji


K

Když jsem si přečetl zprávu pro svého ošetřujícího lékaře,tak jsem žasl.Provedla spirometrii a pak si mě poslechla.To ve zprávě bylo ale také mnoho dalších hodnocení mého zdravotního stavu,které ale se ale vůbec nekonaly. Mandle nezvětšené,vnořené(nemám je od 11 let),štítná žláza nehmatná a mnoho dalšího.Když jsem to říkal svému lékaři,tak žasl.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


J

Velmi dobrá plicní lékařka.Má kladný přístup k pacientům, bez arogance,poradí,vždy si najde čas na zodpovědění veškerých otázek i když má čekárnu plnou pacientů.A proto doporučuji plicní lékařku všem nemocným touto plicní chorobou.Totéž platí o její sestřičce.I přes špatný stav a dušnost s jejím vřelým chováním, jak se říká,nemocného zahřeje u srdce.I to je dnes velmi důležité.


J

Velmi dobrá. Příjemná,se zájmem a toleranci k pacientovi.


J

VELMI DOBRÝ PLICNÍ LÉKAŘ :-))


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti