Ludmila Cermanová, internista

Ludmila Cermanová

Internista, Praktický lékař

10 názorů

Adresa

č.d. 724, Čejkovice
Praktický lékař pro dospělé

Na této adrese online kalendář není aktivní

Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

4.5

Obecné skóre
10 názorů

Ověřeny pacient

Paní doktorka je jedna z nejlepší co znám.Pomohla mi v mé nejtěžší době a né jako předcházející dvá před ní.Je moc milá,ochotná a umí naslouchat lidem.Ráda poradí a není to v její pracovní náplni.Jsem ráda že můžu být její pacientkou!To že se zapovídá a přijde občas později,není důvod zpochybňovat její osobu.Neznám žádnou doktorku,či doktora který se nezakecá a nebo si raději dá kávičku,či jde nakoupit do obchoďáku.Což už jsem zažila u předcházejících lékařů.Však pacienti počkají.Menší zakecání je lepší,než si jít nakupovat,bo si dát kávičku.I když se zapovídá paní doktorka,pořád pomáhá lidem.Lidé si potřebují popovídat,uleví se jim na duši a mysli.Takže i při zapovídání pořád léčí a plní si povinnosti!! Marie K.


nejlepší


Paní doktorka je velmi ochotná. Na rozdíl od mé původní mne ihned udělala veškerou preventivní prohlídku a má kladný přístup k pacientům.


si velmi dobry prakticky lekar


Já mám s doktorkou dobré zkušenosti. Vždy mi dokázala pomoci a to rychle a ochotně.


L

Jedna z nejlepších doktorek co znám.


J

Ano, její slabou stránkou je pomalost a dlouhé čekání v ordinaci, ale co se týče mně, vždy byla a je ochotná mé problémy řešit, a to chci říct, že mně už mockrát pomohla, narozdíl od Demelové!


J

S pani Doktorkou se dá vždy domluvit,je ochotná,milá. Mezi její stinné stránky patří bohužel časté delší povídání si s pacienty a slabší pracovní výkonost spojená s dlouhým čekáním v ordinaci,můžeme však být rádi,že tu pracuje.Dojíždění do okolních přeplněných ordinací by nebylo nejlepší.


F

vůbec nesouhlasim s tim, co jí tu napsal jako nekompetentní, to jsi tak akorat ty ten nekompetentní. je skvělá a pomale to tam jde jen díky tem co se tam chodili vykecat, však jich po poplatku ale výrazně ubylo:)


S

Čekací doba se prodlužuje jednáním s dealery, kteří mají přednost před pacienty. Samozřejmostí u ni je, že zdravotnictví je kšeft a snaží se vydělat za každou cenu, různé potvrzení, lístek na peníze. Zjednodušeně zisk je na prvním místě a potom teprve pacient. Pomlouvá ostatní pacienty. Jeji nejslabší stránkou je špatná docházka,neni týdne v kterém by neměla aspoň jeden den absenci.
Na druhou stranu dá se říct, že má docela dobré výsledky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti