Ludmila Cermanová

Internista, Praktický lékař Více

Čejkovice 1 adresa

10 názor

Adresa

Praktický lékař pro dospělé
č.d. 724, Čejkovice

Na této adrese online kalendář není aktivní

Soukromý pacient (bez pojištění)


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily internistů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

10 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
Ověřený profil

Paní doktorka je jedna z nejlepší co znám.Pomohla mi v mé nejtěžší době a né jako předcházející dvá před ní.Je moc milá,ochotná a umí naslouchat lidem.Ráda poradí a není to v její pracovní náplni.Jsem ráda že můžu být její pacientkou!To že se zapovídá a přijde občas později,není důvod zpochybňovat její osobu.Neznám žádnou doktorku,či doktora který se nezakecá a nebo si raději dá kávičku,či jde nakoupit do obchoďáku.Což už jsem zažila u předcházejících lékařů.Však pacienti počkají.Menší zakecání je lepší,než si jít nakupovat,bo si dát kávičku.I když se zapovídá paní doktorka,pořád pomáhá lidem.Lidé si potřebují popovídat,uleví se jim na duši a mysli.Takže i při zapovídání pořád léčí a plní si povinnosti!! Marie K.

nejlepší

Paní doktorka je velmi ochotná. Na rozdíl od mé původní mne ihned udělala veškerou preventivní prohlídku a má kladný přístup k pacientům.


si velmi dobry prakticky lekar


Já mám s doktorkou dobré zkušenosti. Vždy mi dokázala pomoci a to rychle a ochotně.


L

Jedna z nejlepších doktorek co znám.


J

Ano, její slabou stránkou je pomalost a dlouhé čekání v ordinaci, ale co se týče mně, vždy byla a je ochotná mé problémy řešit, a to chci říct, že mně už mockrát pomohla, narozdíl od Demelové!


J

S pani Doktorkou se dá vždy domluvit,je ochotná,milá. Mezi její stinné stránky patří bohužel časté delší povídání si s pacienty a slabší pracovní výkonost spojená s dlouhým čekáním v ordinaci,můžeme však být rádi,že tu pracuje.Dojíždění do okolních přeplněných ordinací by nebylo nejlepší.


F

vůbec nesouhlasim s tim, co jí tu napsal jako nekompetentní, to jsi tak akorat ty ten nekompetentní. je skvělá a pomale to tam jde jen díky tem co se tam chodili vykecat, však jich po poplatku ale výrazně ubylo:)


S

Čekací doba se prodlužuje jednáním s dealery, kteří mají přednost před pacienty. Samozřejmostí u ni je, že zdravotnictví je kšeft a snaží se vydělat za každou cenu, různé potvrzení, lístek na peníze. Zjednodušeně zisk je na prvním místě a potom teprve pacient. Pomlouvá ostatní pacienty. Jeji nejslabší stránkou je špatná docházka,neni týdne v kterém by neměla aspoň jeden den absenci.
Na druhou stranu dá se říct, že má docela dobré výsledky.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu