Dentální hygiena, Kartouzská 204 /6, Praha 5

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

• dentální hygiena

Umístění: Stomatologické centrum Lípa dentalni hygiena

Ke slecne Luci chodim na dentalni hygienu jiz nekolik let, vzdy jsem byla spokojena, jak s kvalitou tak s rychlosti, s jakou pracuje. Muzu vsem jen doporucit, vzdy je mila, ochotna a profesionalni.

Lucie Pressburgová, DiS.

Moc děkuji Karolinko za milé hodnocení mé práce a přístupu. Ráda Vás vidím a těším se na další setkání.

Umístění: Stomatologické centrum Lípa

K Lucii chodim jiz delsi dobu, posledni rok i s detmi. Navstevy u ni jsou velmi prijemne, osetreni bez stresu. Mohu vsem doporucit!!!

Lucie Pressburgová, DiS.

Moc děkuji paní Jano za Vaší spokojenost :-). S Vámi je vždy milé setkání. Vašeho názoru si vážím a těším se na Vás!

Byla jsem u paní Pressburgové poprvé a udělala na mě velmi dobrý dojem. Byla profesionální, příjemná, rychlá a zároveň pečlivá. Dokázala si poradit i s pigmenty, které mi předchozí hygienistka nedokázala odstranit. Umí pochválit a navrhnout zlepšení v domácím čištění, člověk tak odchází s příjemným pocitem. Velmi oceňuji, že alespoň část ošetření na tomto pracovišti hradí pojišťovna. Příjemným bonusem je, že mi doporučila vhodný kartáček a univerzální mezizubní kartáček, které jsem si zdarma mohla odnést a doma vyzkoušet. Děkuji a všem doporučuji!

Lucie Pressburgová, DiS.

Moc děkuji za tak krásné hodnocení, těší mě, že je stále vidět, že mě moje práce baví. Ráda Vás někdy zase uvidím v ordinaci. Krásný Nový rok 2018 Vám přeji .

Jsem tři roky v péči Lucie Pressburgové, čištění, bělení, zuby mám v mnohem lepším stavu, profesionálka, milá, ochotná. Určitě doporučuji.

Lucie Pressburgová, DiS.

Děkuji za milá slova, ráda vás zase uvidím v ordinaci a přeji krásný Nový rok 2018!

Pierre:
Mme Pressburgova mne jiz 3 roky osetruje v ramci zubni hygieny paradonalni obtize celeho chrupu.
Pred tim jsem byl spatne osetrovan jinde.
V prubehu doby mi Mme Pressburgova danse vylecila.
Doporucila mi i jisty maly chirurgicky zakrok, pro odstraneni drobne vrozene vady, na kterou me dosud ani zadny zubar,MUDR., neupozornil.
Vrele Mme Pressburgovou kazdemu pro jeji allround dokonalost doporucuji.
Lepsi osterei budete ztezi hledat nekde jinde.
Mme Pressburgova, srdecne Vam za Vasi trovalo peci dekuji.

Lucie Pressburgová, DiS.

Děkuji vám za důvěru a za Vaši pilnou práci při čištění, bez toho by to také nešlo. Těším se na vaši návštěvu. Krásný Nový rok 2018 Vám přeji

Dentální hygienistka slečna Lucie je velice pečlivá, ochotná, milá a lidská. Oceňuji její profesionální přístup i schopnost každému pacientovi dobře vysvětlit, jak má správně a efektivně provádět zubní hygienu.
A umí i pochválit, když se vám to daří :-)

Lucie Pressburgová, DiS.

Dobrý den, moc děkuji za důvěru. I já oceňuji vaší pozitivní náladu a přístup. A chválím vás ráda, jste šikovná. Krásný rok 2018 Vám přeji.

Dobrý večer, já byl u slečny Lucie poprvé a jsem velice spokojený. Je velice profesionální, vše dokonale popsala, pořádně poučila jak se kvalitně starat o své zuby, abych se vyhnul trablům. Celou dobu byla moc příjemná a usměvavá. Tedy super, doporučuji všem a vám slečno Lucie děkuji.

Lucie Pressburgová, DiS.

Dobrý den, Já také děkuji za důvěru, jste velmi milý a šikovný. Těším se na další návštěvu. Přeji krásný Nový rok 2018

Ke slečně Lucii chodím již několik let na dentální hygienu a nemohu si na nic stěžovat. Pokaždé je velmi milá, příjemná, ochotná a profesionální. Na všechny mé dotazy mi vždy odpoví a dokáže se vším poradit. Naposledy jsem u ní absolvovala bělení zubů a jsem nadmíru spokojená jak s průběhem, tak i s výsledkem. Vřele doporučuji!

Lucie Pressburgová, DiS.

Zdravím Vás Lindo, moc děkuji za důvěru Vám i Vaší mamince, obě vždy ráda vidím u mě v ordinaci. Jste šikovná a každou návštěvou jste lepší a lepší. Těším se zas na příště. Krásný Nový rok 2018 přeji.