Poskytuji komplexní služby v rozsahu dentální hygieny pro děti i dospělé (odstranění zubního kamene nad i pod dásní, léčba zánětu dásní a parodontózy,...

• dentální hygiena

Umístění: jiné místo Krvácení dásní

Úžasná paní doktorka,která mi pomohla od problému,který jsem měla 3 roky.Vše ukáže,vysvětlí ,doporučuji!

Umístění: jiné místo vyšetření krvácivosti dásní

Paní doktorka je skvělá, vyřešila problém s krvácením dásní a naučila mě jak ještě lépe pečovat o své zuby. Zákroky u ní jsou bez bolesti a hlavně strachu. Doporučuji

Umístění: jiné místo

Velice doporucuji, skvely pristup, krasna moderni ordinace. Slecna usmevava a hlavne sikovna. Vysetreni bezbolestne.

Umístění: jiné místo dentální hygiena

Dnes jsem navštívila paní hygienistku poprvé a nemám slov. Slečna je milá, usměvavá, vstřícná, vše vysvětlí a ukáže. Ošetření jsem absolvovala bez bolesti, což mne překvapilo, protože zkušenost jinde byla odlišná. Navíc velice kladně hodnotím čas ošetření, který si člověk platí z vlastní kapsy - slečna se mi věnovala celých 50 minut s čištěním zubního kamene atd. (zbytek času administrativa a instruktáž čištění zubů). V jiném zařízení mi čistili zuby 15 minut a zaplatila jsem stejnou sumu peněz. Opravdu velká spokojenost!!!Moc doporučuji!!!!