Odhadovaná doba odpovědi:

Adresa

U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec
Kardiologie angiologie, diabetologie

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Zkušenosti

O mně

pro velký zájem pacientů a pro stávající velmi četnou klientelu je možnost objednání pouze po předchozí dohodě na telefonu


Léčené nemoci

  • Choroby srdce a cév
  • Poruchy funkce autonomního nervového systému

Specializace

  • kardiologie
  • angiologie
  • vnitřní lékařství - interna

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
S
Ověřeny pacient

Jsem pacientem MUDr. Lubomíra Berky již 21 let.Četl jsem veškerá hodnocení v této anketě. Až na toho pisatele z 19.1.2011 mohu dodat pouze stručně. Skvěle sehraný tým,špičková technická vybavenost,vysoce profesionální přístup k pacientů. Prostě v ohromném množství doktorů v naší republice se v případě MUDr. Lubomíra Berky z kardiologické ambulance v Jindřichově Hradci dá s naprostou jistotou říci,že to není jenom doktor , ale hlavně LÉKAŘ ! ! !

J

Pana doktora Berku považuji za nejlepšího kardiologa v ČR. Tak by měla vypadat péče, má sehraný kolektiv, všichni jsou perfrektně vzdělaní, zajímáte je i jako člověk.Pan doktor se stále dále vzdělává a kdo má to štěstí, že je u něho léčen, nemůže být v lepších rukou.

Velmi vynikajici odbornik a velmi prijemny pristup k pacientum.Je potreba takovych vice

velmi přijemný člověk,je milé setkaní s ním a to o sobě samo léčí,takže pane doktoré dík,žé jste na světě.

Pan MUDr. Berka je erudovaný odborník s vysokou mírou empatie, perfektně organizovaným týmem spolupracovníků a špičkovým diagnostickým vybavením. Přál bych si, aby takových odborníků bylo pro pacienty v celé republice co nejvíce. Moc si jeho práce vážím.
Ladislav Řípa, Mladá Boleslav.

M

Velmi přímý, upřímný a komunikativní lékař. Jeho praxe a zkušenosti i ze zahraniční spolupráce jsou zárukou velmi přesné a účinné diagnozy.

K

Výborný přístup veškerého personálu, nikde jinde jsem nic podobného nezažil.

V

Z osobní zkušenosti mohu konstatovat jenom chválu jak k profesní zdatnosti, tak k přístupu k pacientovi pana doktora Berky i všech jeho spolupracovníků!

J

Vynikající lékař, odborník opravdu na svém místě. Skvělý, sehraný a velice příjemný kolektiv, který dovede i v nemoci člověka pohladit po duši. Díky za vše, co pro pacienty děláte. Kéž by bylo více takových ordinací.

P

Profesionál na svém místě. Jsem moc ráda, že jsem evidovaná právě u něj. Mohu jen doporučit. Nejen že je lékař - odborník, ale také lékař - člově a s touto kombinaci se pacient nesetkává často.

Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti

O mně

pro velký zájem pacientů a pro stávající velmi četnou klientelu je možnost objednání pouze po předchozí dohodě na telefonu


Léčené nemoci

  • Choroby srdce a cév
  • Poruchy funkce autonomního nervového systému

Specializace

  • kardiologie
  • angiologie
  • vnitřní lékařství - interna