MUDr. Lubomír Berka

Kardiolog Více

Jindřichův Hradec 1 adresa

Kardiologie angiologie, diabetologie
U Nemocnice 380/III, Jindřichův Hradec

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

pro velký zájem pacientů a pro stávající velmi četnou klientelu je možnost objednání pouze po předchozí dohodě na telefonu

Léčené nemoci

• Choroby srdce a cév
  • Poruchy funkce autonomního nervového systému

• kardiologie
  • angiologie
  • vnitřní lékařství - interna

Jsem pacientem MUDr. Lubomíra Berky již 21 let.Četl jsem veškerá hodnocení v této anketě. Až na toho pisatele z 19.1.2011 mohu dodat pouze stručně. Skvěle sehraný tým,špičková technická vybavenost,vysoce profesionální přístup k pacientů. Prostě v ohromném množství doktorů v naší republice se v případě MUDr. Lubomíra Berky z kardiologické ambulance v Jindřichově Hradci dá s naprostou jistotou říci,že to není jenom doktor , ale hlavně LÉKAŘ ! ! !

Pana doktora Berku považuji za nejlepšího kardiologa v ČR. Tak by měla vypadat péče, má sehraný kolektiv, všichni jsou perfrektně vzdělaní, zajímáte je i jako člověk.Pan doktor se stále dále vzdělává a kdo má to štěstí, že je u něho léčen, nemůže být v lepších rukou.

Velmi vynikajici odbornik a velmi prijemny pristup k pacientum.Je potreba takovych vice

velmi přijemný člověk,je milé setkaní s ním a to o sobě samo léčí,takže pane doktoré dík,žé jste na světě.

Pan MUDr. Berka je erudovaný odborník s vysokou mírou empatie, perfektně organizovaným týmem spolupracovníků a špičkovým diagnostickým vybavením. Přál bych si, aby takových odborníků bylo pro pacienty v celé republice co nejvíce. Moc si jeho práce vážím.
Ladislav Řípa, Mladá Boleslav.

Velmi přímý, upřímný a komunikativní lékař. Jeho praxe a zkušenosti i ze zahraniční spolupráce jsou zárukou velmi přesné a účinné diagnozy.

Výborný přístup veškerého personálu, nikde jinde jsem nic podobného nezažil.

Z osobní zkušenosti mohu konstatovat jenom chválu jak k profesní zdatnosti, tak k přístupu k pacientovi pana doktora Berky i všech jeho spolupracovníků!

Vynikající lékař, odborník opravdu na svém místě. Skvělý, sehraný a velice příjemný kolektiv, který dovede i v nemoci člověka pohladit po duši. Díky za vše, co pro pacienty děláte. Kéž by bylo více takových ordinací.

Profesionál na svém místě. Jsem moc ráda, že jsem evidovaná právě u něj. Mohu jen doporučit. Nejen že je lékař - odborník, ale také lékař - člově a s touto kombinaci se pacient nesetkává často.