soukromá praxe, diabetolog
B.Němcové 570,Strakonice, Strakonice

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Pani doktorka me svym pristupem velice zklamala. Jeji komentare k mym dobrym vysledkum typu, ted to mate dobry ale za 5 let se těšte... me kolikrat srazily na kolena. Navic vse kometujici sestra s pani doktorkou tvori "prima dvojku". Velice mi vyhovovala MUDr. Vavrova, nebo zastupujici lekar MUDr. Burianek. Strkonicko opravdu postrada konkurenci. Nebot cekat, nez se sestra ci pani doktorka vypovida s kazdym pacientem, co pecou na Vanoce za druhy cukrovi, na to jsem opravdu nemela nervy. Prechazim jinam ( dokonce do jineho kraje) za lepsi peci a pristup mi to cestovani stoji.

Doktorku Vávrovou jsem neznal,ale tato lékařka dokud ordinovala v nemocnici,byla zlá,protivná a nepříjemná nejen ke mně,ale i k druhým pacientům.Výroky,které vyřkli když vyšli z ordinace byli hodně silné,nevhodné zde publikovat.Skoro na každého řvala jak "stará Blažková".Od té doby co má soukromou ordinaci,se z ní stala milá ,příjemná a pozor! usměvavá lékařka.kdybych ji neznal předtím,nevěřil bych že je to ona.Nyní prostě naprostá spokojenost.

Velice příjemná,vstřícná lékařka,sledující nejnovější trendy moderní medicíny.

velmi příjemná,pečlivá a odpovědná lékařka