MVDr. Lenka Holečková

Veterinář Více

Tlučná 1 adresa

Havlíčkova 412, Tlučná

Zobrazit ostatní profily veterinářů v okolí

K paní doktorce chodíme s našimi zvířátky už řadu let.Zázraky nedokáže,ale vždy jim dokázala pomoci.I našemu milovanému pejskovi jeho poslední chvíle dokázala ulehčit.Ono ho nechat utratit je také řešení.Ale to zvíře je bytost,která vnímá, cítí, prostě živý tvoreček.A on to ví,když přijde na řadu ta poslední injekce.Vžijte se do role toho psa.Že někdo rozhodl o jeho konci,když ještě on nechce.Já osobně paní doktorku doporučuji.Je to vše o lidech a přístupu.Je lidská a má zvířátka ráda.J.Protivová

S paní doktorkou mám bohužel špatné zkušenosti. Chápu, že se zdráhá uchýlit k eutanazii, sama zvířata studuji, ale to, že cca dvacetiletou kočku s naprostým selháním ledvin pošle domů s tím, že bude po injekci v pořádku, nepokládám za vhodné (kočka byla do několika hodin mrtvá). Kotě-nalezence mi bez jakýchkoli testů naočkovala proti FeLV. Následně mu zánět močových cest léčila antibiotiky, která (jak mne informoval jiný veterinář) se užívají po operacích pro zabránění sepse, ne k léčbě zánětu. V kombinaci s přísnou dietou, kterou paní doktorka nařídila (ač jsem jí několikrát upozorňovala na to, že kocourovi je osm měsíců) můj kocour během dvou měsíců výrazně zeslábl a následně se u něj projevila FIP. Netvrdím, že ho paní doktorka Holečková přímo zabila, ale rozhodně postupu nemoci výrazně pomohla. Bohužel ji nemohu doporučit.
P.E.

Dobrý den, musím se přidat ke kladnému hodnocení, moc jsem spokojená ... víc takových lékařů a nejenom těch zvířecích :-)

Chodím k paní doktorce se třemi pejsky a byli jsme vždycky spokojeni. Na zvířátka je velmi milá a ohleduplná. Krblichová

S paní doktorkou Holečkovou máme jen ty nejlepší zkušenosti.Nejen,že je velmi šikovná veterinářka,ale je i velice obětavá a zvířatům opravdu rozumí a umí jim pomoci. Mohu jen vřele doporučit.