Výše uvedené negativní hodnocení jsou subjektivní a tím zcela nicneříkající. Postoj paní doktorky a sestry je zcela v pořádku a proaktivní. Oni za vaše nemoci nemůžou.

Husova 166/4, Vysoké Mýto
Sam.ord. lékaře spec. - plicní (mapa)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR

Bohužel mám s paní doktorkou špatnou zkušenost,dědečka závislého na kyslíku nám nechtěla léčit.

Vávra Tomáš

Výborná lékařka,chodím k ní asi 2 roky, moje asthma je v klidu a já můžu normálně
fungovat. Já jsem spokojen- doporučuji.

K paní doktorce chodím roky, ráda, je ochotná, vyslechne mě vždy, důkladně prohlédne, nespěchá na mě. Než mi napíše léky, podrobně se mnou vše probere, léky dostávám bez doplatků,drahé bych si ani nemohla dovolit.
jsem spokojená, divím se jak může někdo takhle pomlouvat lékaře.
Sestra je rázná, ale ochotná.
já jsem spokojená, měnit rozhodně ordinaci rozhodně nebudu.

Vávra Tomáš

fungovat. Já jsem spokojen- doporučuji.

jsem spokojená, divím se jak může někdo takhle pomlouvat lékaře.
Sestra je rázná, ale ochotná.
já jsem spokojená, měnit rozhodně ordinaci rozhodně nebudu.