PEYCHL s.r.o - alergologie
Kojetická 1021, Neratovice

Zobrazit ostatní profily alergologů v okolí

Umístění: PEYCHL s.r.o - alergologie Jiný

S dcerou jsme řešili častou nemocnost. Naše pediatrička nám dala žádanku na imunologii a doporučila pana doktora Peychla.
V čekárně téměř nikdo což oceňuji. Dceři se věnoval a nasadil léčbu podle jejích obtíží. Takže hodnotím kladně.

Umístění: PEYCHL s.r.o - alergologie požadavek oční kliniky na alergologické vyšetření

Já mohu pana doktora jenom doporučit. Nejprve jsem byl moc rád že mne vzal velice brzy (výborný objednací kalendář) na rozdíl od polikliniky kde bych čekal 4 měsíce. A dále si mi intezivně věnoval ( i mimo svou pracovní dobu) z toho důvodu že některé výsledky nebyly tak uspokojivé. Pokud by byli lékaři tak svědomití tak máme "vyhráno". Jasně dávám palec nahoru.
Jirka Oppitz

Umístění: PEYCHL s.r.o - alergologie problémy zdánlivě jevené jako alergie

Po dlouhé léčbě která nevedla nikam a po podávání kortikoid, které mi chtěl již nasadit v injekcích jsem se rozhodla od tohoto pana doktora odejít. světe div se, já nebyla alergická a on to vůbec nepoznal, jen mě nesmyslně cpal léky, to mu jde dobře, psát recepty. K němu už nikdy víc !!!!!!!!!!!!! Jak je vůbec možné, aby seděl ještě v židli lékaře.

Chodím k němu již od dětství (cca 18 let), nikdy nebyl žádný problém. Při zhoršení zdravotního stavu my vždy pomohl a během těhotenství se o nás staral úžasně. Tomuto lékaři 100% důvěřuji, ví co dělá. Supr komunikace, ozdravné pobyty během mého dětsví úžasné a objednávání přes internet je další plus.

Je v Neratovicích už přes dvacet let a y naší rodiny tam chodili nebo chodí
už 3. generace a jsme spokojeni.

Petr

Pan doktor má v péči naší dceru od naroyení a věnoval se jí
vždy ycela profesionálně a mile.
Nzní má i nově objednací szstém, kdz skoro nemusíte čekat.
Jsme moc spokojeni.

Veslá

má perfektní objednací szstém přes internet,chodíme dlouho,bez problémů.
Vobořil

Chodí k měnu s dítěte a jsem spopkojená.Pořádá také pobzty pro děti s alergiemi
dcera tam byla opakovaně a byla moc spokojená.
Petra

Mně velice pomohl a proto ho hodnotím kladně a mohu ho jako lékaře vřele doporučit. Šestáková

Nevím jestli rozumí tomu co dělá, ale jaksi léčila jsem se u něho 3 roky a výsledek byl takový, že nejenom že mi léčba nezabírala, ale ještě se mi alergie neustále zhoršovala, pak jsem přešla k jinému lékaři a ten mi udělal konečně testy z krve a řekl mi, že jsem alergická i na něco jiného, než mi řekl Peychl,nasadil mi léčbu a tohle léto jsem takřka nevěděla co je alergie.