Interní a kardiologická ambulance
Kosmonautů 2303, Louny

Zobrazit ostatní profily kardiologů v okolí

Panu doktorovi jsem vděčná za záchranu života mého tatínka. Nebýt jeho nevím jestli by mezi nami ještě byl.

Pan doktor Bušák ,je jeden z nejlepších kardiologů a vůbec celkově i nejlepši lékař v celých Lounech. . Docházel jsem k němu osobně ,jenže pak jsem se odstěhoval do UL a nevyplatilo by se mi do Loun dojiždět. Přeji panu doktorovi aby měl ještě vic klienteli a přeji mu i hodně zdravíčka . Spozdravem Procházka Jaroslav

no, bohužel se domnívám, že léčí, na kom mu záleží, jinak na to dost kašle, byla jsem u něho několikrát s problémem a nedokázal jej vyřešit, až v chomutově našel velmi ochotný a vzdělaný lékař řešení jednoduché a hned..... no comment

Je to nejlepší lékař. Má skvělý přístup a je vždy profesionální.

Špička ve svém oboru a super člověk a lákař + personál jen doporučuji

k odkazu o tom 'ze pan doktor ordinuje podle toho,jak se vyspi',bych dodala asi toto:Pan doktor je take jen clovek a kazdy se obcas spatne vyspime...,ale nemusime odordinovat plnou cekarnu a nest takovou odpovednost!

pan doktor je nejlepsi a to bezesporu.Jako kardiolog i clovek.Je opravdu na svem miste a vzdy mi pomohl.Navic ma velmi dobry vkus co se tyce image a to take dela hodne.je proste super.Diky pane doktore

Co dodat ? snad nikdy jsem nebyl u lepšího doktora !!

Prestoze jsem k panu doktorovi prisel s pomerne banalni zalezitosti a spise z preventivnich duvodu (i kdyz s doporucenim), byl jsem mile prekvapen, jak ochotne se mi venoval. Velice srozumitelne mi vysvetlil podstatu meho problemu a zodpovedel veskere me dotazy. Velice mile byly i vsechny sestry, ktere jsem v ordinaci potkal.

Je to PAN DOKTOR na pravem mistě. Perfektně poradi, vysvětli a hlavně pomůže vim o mčem mluvim