Dětská a dorostová psychiatrie
Máchova 400, Benešov

Zobrazit ostatní profily dětských psychologů v okolí

Umístění: Dětská a dorostová psychiatrie Jiný

Absolutně žádný vztah k léčenému, dítě k ní nemělo sebemenší vztah, nakonec doporučila léčbu hormonální antikoncepcí. (Slečna 11 let)

Umístění: Dětská a dorostová psychiatrie Jiný

Paní Zahálková synovi předepsala Atarax, protože prý má úzkosti nejasného původu. Po přečtení příbalového letáku jsem se zděsila. Atarax je vedený primárně jako léčivo pro dospělé a leták varuje, že u dětí může mít nežádoucí účinky na nervovou soustavu a může způsobovat epileptické záchvaty. Syn má navíc poruchy srdečního rytmu, na což je v letáku upozorněno, jako na nebezpečný faktor zvyšující nežádoucí účinky. Atarax byl předepsán po pouhých dvou návštěvách jako jediné řešení! Nejenže nejsem fanynka medikace u dětí, ale navíc mi to přišlo trošku moc na to, že se syn jen bál chodit do školy a byl trošku hysterický. Zašli jsme k jiné dětské psycholožce, která okamžitě přikázala Atarax vyhodit a po pěti minutách se synem diagnostikovala strach ze školy kvůli šikaně. Změnili jsme školu a vše je naprosto v pořádku i bez antidepresiv. Podle mě to paní Zahálková s dětmi ani neumí, syn z ní má trauma a nikdy z něj nedostala ani slovo, po návštěvě u ní vždy ze stresu zvracel. Máme syna nerváka, ale nenechte si namluvit, že je potřeba ho krmit prášky, a že to jinak nejde...