• dentální hygiena

Profesionální a odborná péče. Výborná dentální hygienistka. Můžu jen doporučit. Navštěvuji pravidelně.

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Dobrý den včera mě má dentistka oznámila, že bych měla navšťivit ordinaci dentistka.hygienistky. Chtěla bych se zeptat kolik stojí návštěva u Vás? Co mi budete dělat jde jen o poradenství nebo mi budete ošetřovat zuby apod. Děkuji s pozdravem Vaňková Renata 1968 e-mailová adresa vankovarenat@seznam. Cz

Dobrý den, cena návštěvy závisí na typu ošetření. Klasicky se začíná základním vyšetřením stavu chrupu a následuje příslušné ošetření a léčba- individuálně dle stavu chrupu. Obvykle se jedná o hodinové až 1,5 hodinové ošetření a cena je 1050 Kč. V ceně máte základní sadu mezizubních pomůcek a kontrolu. Pokud máte zájem o objednání neváhejte nás kontaktovat. tel. 381 277 430, wolkat@centrum.cz