MUDr. Kateřina Šochová, Rehabilitační Centrum Šenov /zdravotní středisko-nová oranžová část/

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna + 2 Více

Bankovní převod, Hotovost

Aromaterapie

Baňkování

Bioptron - biostimulace +52 Více

Detoxikace organismu - konzultace a poradenství

Diagnostiky páteře

Elektrodiagnostika

Vráclavská 1601, Šenov u Ostravy, Šenov

Tým zkušeného lékaře v oblasti rehabilitační a fyzikální medicíny a fyzioterapeutů Vám zajistí kvalitní a odborné služby v účinné léčebné rehabilitaci...

Léčené nemoci

• Komplexní náprava pohybového aparátu - klouby, páteř, vazy, sval
  • Léčba bolesti - FRM, léčba inkontinence, psychosomatika
  • Léčebná rehabilitace a fyzioterapie - široké spektrum pacientů
Zobrazit všechny léčené nemoci

Ukončené školy

• 1.LF UK Praha v roce 2002, atestace z vnitřního lékařství v roce 2005, atestace z rehabilitační a fyzikální medicíny v roce 2009, v roce 2011 dokončila dlouhodobý odborný kurz Sporovní medicíny na IPVZ Praha... Dále absolvovala od roku 2010 - 2018 specializační odborné kurzy DNS dle Prof. PaedDr. Pavla Koláře, Ph.D., dále Inovační kurzy Myoskeletální medicíny, Laseroterapie, Fyziologické regulační medicíny, Rázové vlny ESWT, Estetické Rázové vlny a rovněž odborný kurz TR-Therapy a Super Inductive System...

• rehabilitační a fyzikální medicína
  • fyzioterapeut
  • tělovýchovné lékařství
Zobrazit více

Stáže

• Od roku 2005 působila jako lékař na interním, následně rehabilitačním oddělení a rehabilitační ambulanci nemocnice Orlová

Filmy

Znalost jazyků

• Angličtina,
  • Polština,
  • Čeština

Účty sociálních médií

Publikace a články

Publikace (2)

U paní doktorky jsem byl na rehabilitace. Mel jsem problemy s loktem, ktery jsem si poranil a dlouho lecil. Až po cvičeních a protahovacích praktichách se to zlepšilo...děkuji, a doporučuji

Naprosto ojedinělý přístup k pacientoví. S paní doktorkou mám zkušenosti jako pacient z nemocnice v Orlové a mohu jen doporučit. Přátelský, sympatický a přívětivý přístup, špičková profesionalita a chování. A hlavně - vždy vše vysvětlí, dá se s ní o problému pobavit a člověka vždy pozitivně naladí. M.K.

Paní MUDr.Šochová je velice šikovná....doporučuji

dekuji,jste moc dobra,z pozdravem peter a vlasta

Velmi příjemná mladá paní doktorka...Vstřícná a chápavá se zkušeným přístupem k pacientům. Má osobní zkušenost ještě z rehab. oddělení a rehab. ambulance nemocnice Orlová. Skutečně mi pomohla...Mohu pouze doporučit.

17 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Mam klinickou diagnozu Berrettova jicnu.Da se s tim neco delat,vylecit ne ,ale poradte?

obraťte se prosím na odborného gastroenterologa a poraďte se přímo s ním... Tento dotaz není určen nám a našim odbornostem...Děkujeme za pochopení, s pozdravem za naše NZZ, MUDr. Kateřina Šochová

MUDr. Kateřina Šochová

Dobrý den, obcas beru na bolest cipky Indometacin a všimla jsem si, že vždy poté se ve stolici objevují takové bělavé pevné dlouhé jakoby hleny. Jelikož mě už rok trápí svědění konečníku, na které mi lékařka napsala mast a zlepšení bylo vždy jen krátkodobe, napadlo mě, zda by se nemohlo jednat o parazity, které zavedený čípek usmrtí a pak se vyloučí? Také dost trpím na stále vracející se se kvasinky a infekce močového měchýře, s čímž se léčím, za poslední 4 měsíce jsem měla troje antibiotika a potíže se stále po týdnu či dvou od dobrání vrátí. Tak mě napadlo, jestli by i toho mohlo byt způsobeno parazity. Děkuji za odpověď

Dobrý den, něco navíc ve stolici bude pravděpodobně ten rozpuštěný indometacinový čípek, který rovněž obsahuje kukuřičný škrob a ztužený tuk (viz příbalový leták)..z nežádoucích účinků se uvádí také svědění..ale více by Vám řekl asi lékarník a v případě snížené imunity imunolog.. Krásný den, s pozdravem, MUDr. K. Šochová.

MUDr. Kateřina Šochová