Adresa

Na Struze 30, Trutnov
Diabet., endokrin., a int. ambulance

Na tento adrese online kalendář není aktivní


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní diabetologů v okolí

Zkušenosti

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Názory pacientů

3.5

Obecné skóre
17 názorů

  • Přesnost
  • Péče
  • Zařízení
H
Ověřeny pacient
Umístění: Diabet., endokrin., a int. ambulance Hypertyreóza

K této doktorce jsem nastoupila v 18 letech, po docházení do trutnovské nemocnice. Na první návštěvě se mnou byla babička, to se paní Holá chovala celkem slušně. Potom nastal horor. Co jsem vešla, byla nepříjemná, arogantní. Oznámila mi, že mám na štítnici zánět, tak jsem se jí slušně zeptala, co se s tím dá dělat. Ona se nahnula nad stůl, neskutečně arogantně se na mě podívala a řekla mi, že dokud na štítnici nebudu mít nádor, že ji to nezajímá, že s tím dělat nebude nic. Po tomto zážitku jsem, naprosto šokovaná, hledala nového lékaře, což trvalo nějakou dobu, zvažovala jsem stížnost u lékařské komory, ale nakonec jsem to už raději neřešila - bylo by to tvrzení proti tvrzení atd. Na jakékoliv jiné otázky mi doktorka neodpovídala nebo jen hodně vyhýbavě. Pak mi bylo řečeno, ať si zde vyzvednu svoji kartu, tak jsem pro ni jela a velice příjemná sestřička (ta silnější byla moc fajn), mi snad po půl hodině narvala do ruky nějaký papír a zabouchla dveře. Navíc mi později bylo řečeno, že tato lékařka mě léčila velice divným způsobem, protože mě léčila kombinací dvou léků, které se najednou vůbec brát nesmí, protože mají úplně opačný účinek, nová obvodní lékařka mi řekla, že můžu být ráda, že to nedopadlo až tak špatně, protože asi dvouletá léčba mi tímto způsobem mohla opravdu ublížit. Nikomu nepřipadalo divné, že neustále hubnu, z podváhy byla podvýživa, bylo mi neustále špatně, nic se neřešilo, všechno prý v pořádku. Krk mi také prohmatávala dost bolestivě, nemohla jsem dýchat, ještě mi vynadala, ať se nehýbu. Rozhodně nedoporučuji.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


V
Ověřeny pacient
Umístění: Diabet., endokrin., a int. ambulance

Paní doktorka je milá, lidská a pečlivá. Pravidelně mě posílá na ultrazvuk, biopsii, zajímá se o ostatní zdravotní problémy. Věci ale nehrotí a je rozumná. Chodím k ní ráda.


Ověřeny pacient

Naprostá spokojenost s paní doktorkou a naprostá spokojenost se zdravotními sestřičkami. K těmto lidem na svém místě rád docházím, paní doktorka je ohromný profík a je velmi příjemná, totéž platí i o obou sestrách. Jsem moc rád, že jsem v péči s cukrovkou u těchto lidí. Děkuju Vám


G
Ověřeny pacient

Mám s paní doktorkou jen ty nejlepší zkušenosti. Je vždy milá, ochotná, vstřícná. V těhotenství bylo možné zdravotní stav konzultovat přes e-mail. Prostředí čekárny i ordinace je velmi příjemné.


J
Ověřeny pacient

U paní doktorky, jsem byl sice jednou a nezdá se být tak špatná jak tu ostatní píšou. Je pravda že ty chody pro starší lidi nejsou dobré. ale čekarna pracovna sestřičky i ordinace jsou moderně vybaveny. Sestřička i pani doktorka jsou velmi milé a usměvavé. Přišel jsem se tam objednat a dokonce imě i paní sestřička vzala. Taktéž hodnotím jako super, tu věc, že se lze objednat i zasílat výsledky po emailu či telefonu. Takže u mě spokojenost


V
Ověřeny pacient

Pročítala jsem si tady různé názory a musím reagovat.. to že má paní doktorka cca 2 - 3 roky ordinaci poměrně v nepříliš vhodnem místě, to se holt nedá nic dělat, nevím, kolik podobně vhodných prostorů se v Trutnově nachází, ale je to určitě lepší, než v Masarykově domě, kde to sice bylo v přízemí, leč pomalu jsme si neměli kam sednout a nešlo jak projít, velice malé! Tady je míst k sezení dostatek, krásné domácí prostředí, příjemná vůně a ne smrad z dezinfekce, jako jinde. Nehledě, že to samozřejmě o kvalitách lékaře nehovoří. Se sestřičkou jsem nikdy problém neměla, ba naopak.. snaží se být rychlá a proto není z těch, kteří se s vámi budou vybavovat o tom, jaké je počasí, ale vyřizuje spoustu věcí kolem. A konečně výkon paní doktorky.. skvělý osobní přístup, štítnici se mi snažila nahmat vždy, i to jak se potím a podobně. Velice chválím i osobní přístup po internetu, který jsem jinde neviděla - kdykoliv jsem se potřebovala s něčím poradit, mohla jsem se obrátit jen mailem a paní doktorka ochotně poradila. Když jsem například vloni byla těhotná, sama přišla s tím, že budeme výsledky hlídat a abych zbytečně nechodila do čekárrny mezi nemocné lidi, napíšu si o výsledky pouze mailem a pokud nebudou nějaké problémy, uvidíme se až po těhu a vše proběhlo parádně, hormony se krásně srovnaly. Pomohla mi i se sjednáním vhodného termínu do nemocnice buď v HK nebo FN Motol, kde jsem se nakonec nechala operovat a i pan primář zde si ji velice chválil. Takže za mě jen samá pozitiva..


M
Ověřeny pacient

Paní doktorka v pohodě,bodíky dolů za ty nešťastné schody a za sestřičku,velmi nepříjemná osůbka...

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


T
Ověřeny pacient

Na endokrinologii chodím už 6 let každý půlrok. S paní doktorkou mám jen samé skvělé zkušenosti. Vždy mi měří tlak, hmatá štítnici, povídá si se mnou a je moc milá. Je to 5. endokrinolog, u kterého jsem byla. Žádný z předešlých se mnou nic nedělal, došlo to až hodně daleko a ona mi moc pomohla.


N

je prijemna, dobry endokrinolog, pomohla mi


Paní doktorka nemá upřímný lidský přístup a to hovoří za vše. Pacient je pro ni jen číslo v kartě. Neptá se na problémy Vás, ale pouze Vašeho krevního obrazu. Je to víc úředník než lékař.

Vy jste ten lékař? Odpovězte na hodnocení! Zaregistrujte se nyní


Došlo k chybě, zkuste to znovu

Zkušenosti