Akademika Heyrovského 1178/6, Hradec Králové

Bezpečnostní opatření v této ordinaci

Zobrazit

Přijímám: dospělí, děti jakéhokoliv věku

Běžný termín • Od 1 100 Kč

Opakovaná návštěva bez Airflow • Od 500 Kč

Konzultace - 15 min • Od 300 Kč +1 Více

Vstupní vyšetření - děti do 12ti let • Od 800 Kč

Zobrazit ostatní profily dentálních hygenistů v okolí

Nejčastěji hledané služby

Od 1 100 Kč

Od 500 Kč

Od 300 Kč

Od 800 Kč

Dentální hygiena Bc. Kateřina Andrejová

Vystudovala jsem obor Dentální hygienistka na UK v Praze (3. lékařská fakulta), kde jsem ještě během studia absolvovala svou praxi v Benešově u Prahy ...

• dentální hygiena

Slečna hygienistka je velmi šikovná, milá, empatická, vstřícná a usměvavá. Své práci rozumí a baví jí. Má velmi lidský přístup a těším se, až se jí svěřím opět do péče. DOPORUČUJI!!

1 odpovědí poskytnutých lékařem na otázky pacientů na ZnamyLekar.cz

Používám zubní pastu s mikrostříbrem. Byl jsem poučen, že mikrostříbro je na rozdíl od koloidního stříbra schopno setrvat na povrchu sliznic a tudíž je z hlediska eliminace bakterií daleko efektivnější. Totéž v případě žvýkaček s obsahem mikrostříbra, které používám vždy po jídle.
Děkuji.
Miroslav Matucha

osobní zkušenost s tím zatím nemám, ale dle recenzí je to novinka a zatím se všeobecně zkouší. Zkoušela jsem se poohlédnout po nějakých studiích, ale zatím nejsou žádné pro mne relevantní. Nicméně účinek stříbra na léčby zánětlivých stavů mám vyzkoušené na kůži a celkem pěkně hojí i akné, takže nemám nic proti tomu, aby se to vyzkoušelo v ústech. Dále bych však podotkla, že hlavním činitelem vzniku zánětu dásní jsou stále bakterie, které pevně ulpívají na zubech a jejich okolí. Tyto bakterie odstraníme/redukujeme pouze mechanickým čištěním (ideálně zubní kartáček a mezizubní pomůcky).
Přeji pěkný den.
Bc. Kateřina Pilná