Dbejte o své zdraví

Zobrazit profily specialistů Jak to funguje?

Zobrazit ostatní profily ostatní v okolí

Názory

Pan doktor příjemný je. Špatně mi ale stanovil diagnozu, čímž se mi problémy zhoršily. Na to, v jakém jsem přišla stavu, tak neudělal ani rentgen ani jiné vyšetření. Když jsem ho upozornila na otok na jedné noze, řekl, že je normální, že je každá noha jiná. Nyní už mám otok i na druhé noze. Pokud bych se od začátku léčila se správnou diagnózou, nemuselo tomu tak být.

Velmi ochotný, komunikativní a hlavně umí.

Hlavně obdivuji jeho ochotu...

Skutečně vynikající pan doktor. Umí, rozumí problémům, hledá možnosti pomoci lidem. Kromě toho je to příjemný a komunikativní člověk./AS/

Velmi milý, ochotný a hlavně schopný doktor, který vám opravdu pomůže.

Ani nemohu popsat jak mi tento člověk pomohl a pomáhá.Jediný doktor,který byl a je schopen vyřešit můj problém.Jeho přístup k lidem je bezchybný a jeho metody jsou ohromující.Vychvaluji až do nebe a doporučuji všem.Ta daleká cesta za ním se mi vždy vyplatila.Kam se hrabou ostatní!!To je Pan Doktor

Hodně mi pomohl.

Zdravím, tento lékař mi operoval tříslo. Byl a jsme s ním velmi spokojený. Vřele všem doporučuji.

borec na nohy