• Onemocnění ledvin u zvířat

Vyšetření moči u zvířat

Základní vyšetření

Čipování zvířat

Veterinární ordinace

Vždy jsem byla s prací pánů doktorů spokojená. jediné sna co mi vadilo, bylo, že odčervují stále stejným přípravkem, ale to se dá vyřešit koupení odčervovací tablety v lékárně. Dnes jsem ale spokojená opravdu nebyla. Nechávala jsem psa naočkovat a až doma jsem zjistila, že vakcína má expiraci koncem dubna příštího roku a tento fakt mi nebyl zdělen a další návštěva je v očkovacím průkazu napsána až na prosinec 2017. To znamená, že 3/4 roku by můj pes nebyl chráněn. A je úplně jedno, že to očkovala paní doktorka. Evidentně tam tím očkují všichni. Kdyby na to aspoň upozornili... Proto si prosím kontrolujte po svém lékaři ještě v ordinaci expiraci očkování. Stalo se mi to poprvé, ale dost mě to naštvalo.

Pane doktore,chtěla bych Vám /a samozřejmě i setřičce z Lubné/ poděkovat za péči a vstřícnost,kterou jste věnoval nám i našemu Nerovi.Ztotožňuju se se všemi ,kteří sem napsali,neznám nikoho takového v našem okolí.Ještě jednou děkuji.
Zároveň bych Vám chtěla do nového roku popřát hodně zdraví,štěstí,ať Vás potkávají jen samé příjemné věci a milí lidé. Krejčí Polička

Po odchodu pana Teplého jsem dlouho hledala veterináře pro svoje kočky.Někoho pro koho budou zvířata na prvním místě,někoho kdo umí cítit a soucítit a pochopiteně léčit.Někoho komu budu moci s duvěrou svěřit své zvíře.Toho člověka jsem našla v panu Taberym.Děkuju za všechno.

Pan doktor je velice vstřícný, zvířátka nám vždy kompletně prohlédne a oočkuje, ne jako například v Pardubicích, kdy nám králíka ani neprohlédli očkovali přes přepravku.
Je vidět, že ke zvířátkům má kladný vztah. Velice doporučuji. Jezdíme k němu až z Pardubic

pan doktor nekouká na ordinační hodiny a jestli ma zrovna oběd či ne,fenu(11let)mi odoperoval akutně vlastně přes noc a i když prognoza nebyla dobrá ,pes mi snad omladl.A to vše za minimální cenu.100% doporučuji.

Pan doktor je úžasný, odborník, a také až příliš levný...:-)

• Onemocnění ledvin u zvířat
  • Onemocnění zažívacího traktu u zvířat