Centrum domácí péče
nám. Dr. M. Horákové 8, Karlovy Vary

Zobrazit ostatní profily ošetřovatelů v okolí

X

Tento doktor je velmi dobrý a několikrát mi moc pomohl. Mohu ho každému jen doporučit. Čekárnu má vždycky plnou.

Nedoporučuji. Pan doktor je možná odborník, ale má hrozné chování, nezdraví, nekomunikuje, je protivný. Na vše se musí pacient ptát sám a ještě ho to strašně obtěžuje. Výhodou je, že má díky tomu prázdnou čekárnu a pokud jeho chování překousnete, tak vám stačí na zaparkování neplacené půl hodinové stání na náměstí M.Horákové.

Chování pana doktora je plné neochoty, arogance a opovržení - to vše bohužel zastíní jeho možná dobré profesní schopnosti, které moc najevo nedává. Ale za to výraz, jak si dovolujete ho s něčím vůbec obtěžovat, bohužel nejde přehlédnout. Lepší se mu vyhnout a upřednostnit všechny zbylé doktory z chirurgické ambulance, kteří se netváří tak, jako by jste jim svou návštěvou znepříjemnili celý den. Lituji (mimochodem skvělé) sestry, které s ním musí celou službu vydržet.

Pan doktor je asi odborník,jinak by nemohl vykonávat tuto práci,přeci vystudoval!!!Ale kámen úrazu je v jeho nevychovanosti!Nerada bych popisovala jeho chování,ale při poslední návštěvě po dvou měsících nemocnosti,vysvětlil svoje nepřiměřené řeči-JÁ UŽ TO MÁM ZA PÁR DO DŮCHODU! Možná tenkrát neměli na škole psychologii.Jsem ráda,že ti mladí doktoři mají laskavější a ohleduplnější přístup k pacientům.

Velice milý a profesionální lékař.

Nejdrzejší doktor v mém životě.Bez pozdravu zařval=jakto že dlužíte 30kč!!!
Možná jsem i dlužník já nevím,ale ten jeho tón,to byla fakt síla.Vyzval jsem ho ať mi řekne aspoň prosím a trochu příjemně a on-nebuď drzej!Já poplatky nevymyslel.!!!! Tak jsem mu sebral kartu VZP a poslal ho někam.Je mi 44.let,ale to jsem nezažil ani za komunistů.