MUDr.

Plicní lékař

Kontaktní informace

• Ordinace

Kotěrova 5529, 760 01 Zlín, zlínský

Zdravotní pojišťovny a způsoby platby: Všeobecná zdravotní pojišťovna, Vojenská zdravotní pojišťovna ČR, Oborová zdravotní pojišťovna, Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR, Revírní bratrská pokladna, zdravotní pojišťovna

• lecím se u p. doktora pres 10 let, uz jej navstevuje i moje maminka, jo pockam si, jenze ktery lekar vam venuje 45 a vice min. na jednoho pacienta? važím si jej, kdyz me to v zime chytne, tak po kapackacha ruznych dychatkach, jsem za tyden v takovem stavu, že mohu skaly lamat. pro mne jest to doktor na 1 miste tedy s MUDR. SVATOSLAVEM JANCÍKEM , chirurgem.dekuji jak mi pomahá Tomas Joch

• Otázky pacientů

Tento specialista ještě neodpověděl na žádnou otázku

Obáváte se o své zdraví?

Ask questions to thousands of doctors, you will receive answer for your question within 48h, completely for free.

Zeptejte se naších lékařů

Hodnocení pacientů

• Umístění: OrdinaceSlužby: vyšetření

Už při objednání mě zarazilo to, že pan doktor mi řekl, že mám přijet až v poledne, což by nevadilo, ale že musím být nalačno! Sestřička byla velmi ochotná, ale hned mi řekla, že budu čekat minimálně čtyři hodiny, protože jsou přede mnou tři pacienti, kdy vyšetření u pana doktora trvá i přes hodinu. Krev mi samozřejmě nemohla vzít, protože než na mě přišla řada, tak laboratoř už byla zavřená. Takže jsem první jídlo jedla až kolem půl čtvrté, kdy mi bylo na omdlení. Ze začátku jsem se chtěla hned obrátit a jít pryč, ale jela jsem delší cestu, tak jsem si řekla, že to tedy vydržím. Když se na mě dostala řada, hodinu jsem seděla v ordinaci pana doktora, z toho 3/4 hodiny psal na počítači a 2 minuty mě poslechl. Kdybych se ho na něco nezeptala, sám mi nic neřekne. Určitě je to odborník na úrovni, ale na mě tímto celkovým přístupem zanechal velmi špatný dojem a nejsem si jista, že bych se chtěla u něho léčit.

• Byl jsem u tohoto lékaře jen jednou a stopro naposledy. Když už pominu, že pacient objednaný na 7hod se dostane do ordinace ve 13hod, tak vyšetření probíhalo tak, že mne 3minuty poslouchal, dvakrát promluvil a hodinu mlátil do klávesnice :=). Tedy hlavně opisoval údaje uvedené v jiných vyšetřeních v kartě a ještě v podobě skoro neluštitelné :=). A koruna všeho... na dveřích má PLACENÉ číslo, kde se můžete objednat. Za 34Kč/min. Přiznám se, že mi to vyrazilo dech. Chudáci jeho pacienti....většinou důchodci...co v čekárně brblají, ale doktor je hold pro ně autorita.

• svědomitý ,ochotný komplexní

• Výborný odborník, pečlivý. Po té, co jsem k němu přešla od MUDr. Bočevové, velmi zlepšil můj zdravotní stav. Chodím k němu už mnoho let a mohu ho jen doporučit. Jen tak dál, Jožko. Eva Č.

• Přidávám se Dr. Hlůšek je BOREC.

• Jsem jeho dlouholetý pacient a musím říct, že na lepšího lékaře jsem dosud nenarazil, a to jsem jich během let měl možnost poznat opravdu hodně. Doktor Hlůšek byl jediný, který mi dokázal pomoct. Vyšeřil mě důkladně a proto přišel na věci, kterých si ostatní doktoři nevšimli. Vděčím mu za to, že tady ještě jsem. Chodila k němu i moje dcera a její stav je zásluhou jeho léčby tak dobrý, že dnes už dochází jenom jednou za rok na kontrolu.

• Pan doktor je velký obdorník a borec. Léčím se u něj 3 roky a nemohu si vůbec stěžovat. V čekárně si člověk posedí, ale zato mám jistotu kvalitního vyšetření i ošetření.

• Borec

• jsem dlouholetá pacientka dr.hluska a muzu jen potvrdit jeho kvality vždy jsem byla spokojená a skvěle léčená jenom čekací doba pred vyšetřením nebo kontrolou je velmi dlouhá ale když je člověku ouvej pan doktor se mu snaží vždy pomoci ještě se mi nestalo aby mne řádně neléčil haspicová

Jste tento lékař?

Tolik pacientů navštívilo tento profil během 30 dní