Odb. lék. pro děti a dor., klin. imun.
12. dubna 35, Hodonín

Zobrazit ostatní profily imunologů v okolí

Umístění: Odb. lék. pro děti a dor., klin. imun. Jiný

Velké díky paní doktorko!
Za mě, jako dětského pacienta, i za moje děti
Byla jste vždy odborník s dobrým srdcem a velkou snahou pomoci
Diky

Byla jste ta nejlepší doktorka, s kterou jsem se kdy potkala.

Paní doktorka je dobrá všem doporučuju, všechno radši dvakrát překontroluje.

Paní doktorka je opravdu skvělá.Je nám líto že už odešla do důchodu.Mám tři kluky alergiky a všem moc pomohla.Budeme na paní doktorku a její sestřičky velmi rádi vzpomínat.
Přejeme paní doktorce i sestřičkám aby je v životě potkávalo jenom štěstí a samá radost.Děkujeme moc.

kpaní doktorce s velkým dé... chodil muj syn a moc litujeme , že odešla na odpočinek . s takovým přístupem k dětem,ale i k rodičum se málokdy v dnešní době člověk setká. přejem paní doktorce zdravíčko a pohodu. dík patří i skvělý sestřičkám.

Paní doktorka je skvělá,teda byla. Je moc velká škoda,že odešla do důchodu. Skvěle léčila mého syna. A taky nesmím zapomenout na její skvělou sestřičku,kerá neseděla a nevybírala jen poplatky,ale byla stále v kontaktu s pacienty. Hlavně s dětmi jí to fakt šlo. Malý se před ní vůbec nestyděl a ani se nebál. Moc jim oběma děkuji a zdravím

Takový doktoři jako je paní doktorka pomalu odchází do důchodu a nastupují výběrčí poplatků. Byly jsme moc spokojeni s Vámi a děkujeme za děti.

Moje 2 starší děti k ní chodily,a teďka chodím i stou nejmladší ,a s její
léčbou jsem byla vždy velmi spokojená.Tím děkuji Mudr. Klikové za její snahu vyléčit mé děti. Bilíčková Věteřov

Je to velmi dobrá doktorka,s dětmi to moc dobře rozumí.Odornice,ochotná,milá,svědomitá aradí moc dobře,proto jsem neslyšící a mám zdravé děti.Musíme jen ní moc poděkovat.

Mé děti už od ní "vyrostly", ale doposud vzpomínají na "jitřenku". Odborník, ochotná, milá, svědomitá. Mé dceři velmi pomohla i mimo svou pracovní dobu. Že jsou děti na tom tak jak nyní jsou,vzhledem k jejich problémům v dětství,musíme poděkovat jen jí. V kladném slova smyslu.