Konečně někdo kdo pomohl našemu synovi. Výsledky naprosto úžasne stejne jako pani Volfová. Po kontrole potvrzeno i našim očním doktorem. Děkujeme

Purkyňova 1849, Česká Lípa
Ortoptik (mapa)

Musím souhlasit se Simonou. Ze začátku super, ale po více než dvou letech mi paní asistentka řekla, že dcera na levé oko prakticky nevidí, okamžitě jsem se objednávala na oční do Ústí, kde dceři naměřili úplně jiné dioptrie než měla na nových brýlích od paní Volfové. Po dalším půlroce proběhla v Ústí výměna brýlí, protože měření zraku proběhlo se stejným výsledkem.Při další návštěvě u pí Volfové jsem se odvážila zeptat, z jakého důvodu jsou tak velké výkyvy v měření, ona mi sdělila, že čím víc doktorů navštívím, tím více názorů uslyším. Po dvou hodinách, kdy už jsem byla doma, mi volala, že jsem si dovolila zpochybnit její výsledky a proto s námi ukončí spolupráci, podle ní to "moc hrotím".
Přešli jsme na ortoptiku do Liberce, kde sice nemají deset počítačů, ale paní si do ordinace bere vždy pouze jedno dítě, celou dobu se mu plně věnuje a to mi přijde daleko lepší.

Bohužel za nás paní Volfovou doporučit nemůžu. Ze začátku vypadalo vše v pořádku - paní Volfová byla milá, vše vysvětlila, ochotná a dcerka s ní spolupracovala. Postupem času jsem přestávala mít z léčby dobrý pocit, a proto jsem dcerku objednala do specializovaného očního centra Kukátko v Praze. Po první návštěvě jsem byla nemile překvapená, zděšená a rozzuřená. Dcerka se léčila u paní Volfové 2 ROKY se šilháním a tupozrakostí a bylo mi řečeno, že celou tu dobu paní Volfová dcerka nastavovala špatně dioptrie!!! Sice se jí zlepšilo šilhání, ale po 2 LETECH MĚLA NAMĚŘENO VÍCE DIOPTRIÍ NEŽ NA ZAČÁTKU!!!! Nyní jen věřím, že s pomocí Kukátka se nám podaří dát očička do pořádku nebo alespoň co nejvíce napravit. Paní doktorka je ortoptik, tudíž na měření zraku vystačující, ale každopádně NEDOPORUČUJI na léčbu jiných očních vad!!!

Paní Volfová pro nás byla dar z nebes.Syn díky ní udělal obrovské pokroky.Ano, je to každodenní domácí dřina, ale pod jejím vedením se neustále zlepšuje.Chci tímto strašně moc poděkovat za všechno, co pro nás paní Volfová dělá, a všem doporučuji!!

paní doktorku lze ohodnotit pouze velmi kladně.je příjemná,usměvavá a ví jak na děti.jsem ráda, že můžeme chodit s dětmi k ní.vy výborná

Paní doktorka je úžasná, má dar jednání s dětmi, dokáže udělat z odborné pomoci hru pro děti. Je spíš zázrak, že v tak malých prostorách zvládne (a je ochotná) pomoci tolika dětem. Berme spíš jako dar, že v České Lípě je někdo, kdo se tomuto věnuje (vůbec to není běžné), v jiných - i větších městech- mají děti prostě smůlu. Náš Pepík chodí na oční rád, těší se tam, což je pro mě základ. Samozřejmě kromě toho, že se mu oči rychle lepší. Pan doktorka je prostě fajn ženská. Neviděla jsem jí se mračit - je radost jí znát...

Výtečná spolupráce, hodnotím kladně

Výtečná spolupráce, hodnotím kladně