Adresa

Sam.ord. lékaře spec.-diabetologie
Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí

Na této adrese online kalendář není aktivní

Na teto adrese lékař přijímá pacienty na pojišťovnu

Soukromý pacient (bez pojištění)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR

Oborová zdravotní pojišťovna + 2 Více


Nedostatek informací o službách a cenách

Chybí vám nějaké informace na profilu tohoto specialisty?

Zobrazit ostatní profily diabetologů v okolí

Ceník

Informace o službách a cenách nejsou k dispozici

Tento specialista ještě nepřidával žádné informace o svých službách.

Zkušenosti

12 názor pacienta

Obecné skóre

Recenze pacientů jsou pro nás důležité. Specialisté nemají možnost zaplatit za odstranění nebo změnu recenze pacienta. Další informace.
M
Ověřený profil
Umístění: Sam.ord. lékaře spec.-diabetologie Jiný

Velmi příjemná, milá a empatická paní doktorka na vysoké profesionální úrovni. Ráda k ní chodím, je ochotná vždy vyslechnout, odborně poradit; má velmi slušné chování k pacientům. I sestřička je příjemná, podobně jako paní doktorka. Takto by to mělo fungovat všude.

M
Umístění: Sam.ord. lékaře spec.-diabetologie Jiný

Paní doktorka i sestra jsou velmi příjemné a vstřícné, vše krásně, jednoduše a do detailu vysvětlí. Byla jsem z návštěvy ordinace velmi příjemně překvapená.

K
Ověřený profil

Se vším co zde již bylo napsánu mohu jen souhlasit, i když poslední dobou si toho paní doktorka Vlachová nabrala nějak víc (kromě diabetologie ještě dialíza,...) a maličko se to projevilo i k přístupu a vstřícnosti k nám pacientům. Ale i tak mohu paní doktorku Vlachovou jen doporučit.


.
Ověřený profil

Vynikající paní doktorka na vysoké profesionální úrovni. Ochotná vždy naslouchat, odborně poradit a pomoci pacientovi. Krásný vztah ke starším lidem. Lékařka na svém místě. Sestřička svědomitá, příjemná a pečlivá. Nejlepší ordinace v Ústí nad Orlicí. Velký dík za jejich poctivou práci.


Ověřený profil

Nejlepší lékařka, jakou jsem měla možnost poznat. Mohla by být vzorem pro všechny lékaře příkladným chováním k pacientům. Má velice kladný přístup k pacientům, ochotná, nikdy neodmítne i když člověk není objednaný, nezlehčuje problém pacienta, svému oboru moc rozumí, velice dobře se chová ke starým lidem, je trpělivá i sestřička je velice milá. Cítila jsem se tam vždy dobře a jsem ráda, že můžu chodit právě k ní. I moje maminka ji měla moc ráda a chválila si ji. Patří ji velký dík a sestřičce také.


Paní doktorka je usměvavá, stále vstřícně naladěná směrem k pacientovi, pečlivá, ochotná, nekomisní a nepovýšená nad pacienta, jak to mnohde ještě bývá, poradí, ukáže, pomůže... je moc fajn a na svém místě.


M
Ověřený profil

Výborný přístup k pacientovi.Milé jednání a velmi slušná.


S

doporučuji


P

výborná
```
Hodnocení bylo změněno na "Doporučuji". Důvod: Obsah komentáře je příliš strohý na nejvyšší hodnocení.
```


B

hezký přístup k pacientům a svědomitá


Došlo k chybě, zkuste to znovu