Smetanova 1390, Ústí nad Orlicí
Sam.ord. lékaře spec.-diabetologie (mapa)

Se vším co zde již bylo napsánu mohu jen souhlasit, i když poslední dobou si toho paní doktorka Vlachová nabrala nějak víc (kromě diabetologie ještě dialíza,...) a maličko se to projevilo i k přístupu a vstřícnosti k nám pacientům. Ale i tak mohu paní doktorku Vlachovou jen doporučit.

Vynikající paní doktorka na vysoké profesionální úrovni. Ochotná vždy naslouchat, odborně poradit a pomoci pacientovi. Krásný vztah ke starším lidem. Lékařka na svém místě. Sestřička svědomitá, příjemná a pečlivá. Nejlepší ordinace v Ústí nad Orlicí. Velký dík za jejich poctivou práci.

Nejlepší lékařka, jakou jsem měla možnost poznat. Mohla by být vzorem pro všechny lékaře příkladným chováním k pacientům. Má velice kladný přístup k pacientům, ochotná, nikdy neodmítne i když člověk není objednaný, nezlehčuje problém pacienta, svému oboru moc rozumí, velice dobře se chová ke starým lidem, je trpělivá i sestřička je velice milá. Cítila jsem se tam vždy dobře a jsem ráda, že můžu chodit právě k ní. I moje maminka ji měla moc ráda a chválila si ji. Patří ji velký dík a sestřičce také.

Paní doktorka je usměvavá, stále vstřícně naladěná směrem k pacientovi, pečlivá, ochotná, nekomisní a nepovýšená nad pacienta, jak to mnohde ještě bývá, poradí, ukáže, pomůže... je moc fajn a na svém místě.

Výborný přístup k pacientovi.Milé jednání a velmi slušná.

doporučuji

výborná

hezký přístup k pacientům a svědomitá

Poznal jsem mnoho lékařů.

S klidem v duši, však o této >> Dámě Medicíny >> mohu říci, že to je nejlepší lékař, ve svém oboru, stejně tak i obecně. Mohu jí všem, kteří snad váhají z návštěvou ohledně možné ( i stávající ) diagnozy , jen doporučit.

Paní Mudr.Jitka Vlachová je nejlepší lékař v Ústí nad Orlicí.

Velmi slušná, ochotná, milé jednání s pacienty zájem o pacienta na vysoké odborné úrovni.